31 Mart »Para Odası

Altcoin piyasasının geri kalanı da Bitcoin’in kurtarma çalışmaları ve 60.000 $ seviyesini kırma çabası sayesinde yükseliyordu. Ancak Tezos gibi bazı yorgunluk belirtileri de görülebilir. Basic Attention Tokenve Tezos, son 24-48 saatte bazı düzeltmeler kaydetmektedir.

Tezos [XTZ]

Tezos’un birkaç haftası oldu ve altcoin grafiklerde yeni bir ATH’ye ulaştı. Bununla birlikte, performansı diğer alts tarafından gölgede bırakıldı ve Tezos CoinMarketCap’te 35. sırada yer aldı. Mart ayı, XTZ’nin tutarsız en iyilerini gördü ve kripto para birimi, bir dizi kısa yükselişe ve ardından keskin düşüşlere dikkat çekti.

Aynısı son iki günde de geçerliydi ve altcoin, kripto paranın piyasa çapındaki değer kaybından kurtulduğunu gören 25’inci yükseliş eğiliminin ardından% 6’nın üzerinde düştü.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının oldukça üzerinde iken, MACD çizgisi grafiklerde Sinyal çizgisinin altına kayıyordu.

Altcoin’in son hareketi, birkaç gün önce, altcoin keskin bir yükseliş trendindeyken beklenenin tam tersi oldu.

Tezos, Fransız Lugh.io’nun Tezos tabanlı bir stabilcoin başlatmasının ardından son zamanlarda haberlerde yer aldı.

Tezos’un (XTZ) fiyatı şu anda 4,52 dolar seviyesinde.

Basic Attention Token [BAT]

Cesur tarayıcının yerel kripto para birimi, Basic Attention Token, tıpkı önceki Tezos gibi, basın zamanında bir düzeltme dalgasının sonundaydı ve dava sonrasında kısa bir iyileşme oldu. Söz konusu düzeltmeler, BAT’ın grafiklerde% 9.5’in üzerine çıkmasının ardından geldi, bu da kripto değerinin yerel zirvesine yaklaşmasına neden oldu.

Bununla birlikte, BAT’ın son fiyat hareketinin çok düşük işlem hacmi ile desteklendiğini belirtmekte fayda var.

BAT’ın grafiklerindeki Bollinger Bantları, bir dereceye kadar fiyat oynaklığının göstergesi olarak geniş kaldı. Bununla birlikte, Muhteşem Osilatör, histogramın yanıp sönen düşüş sinyalleri ile bir miktar negatif ivme gösterdi.

Altcoin’in hareketleri, birkaç gün önce kripto grafiklerinde görülen azalan üçgenin bir uzantısı olarak da yorumlanabilir.

Basic Attention Token (BAT) fiyatı şu anda 1.11 dolardan alıcı buluyor.

Zcash [ZEC]

Kripto piyasasının önde gelen sırlarından biri olan Zcash coins önceki tüm kayıpları telafi etmek için 5 günden daha kısa bir süre içinde% 30’un üzerinde artış göstermiştir. Bununla birlikte, basın yayınlandığı sırada, altcoin’in baskın yükseliş ivmesi durdu ve kripto, grafiklerde yerel zirvesini henüz kırmadı. Bununla birlikte, ticaret hacminin birkaç seans önce şaşırtıcı bir şekilde önemli ölçüde arttığını belirtmek gerekir ki bu da yakın vadede daha fazla piyasa hareketliliğinin göstergesi olabilir.

Aynı durum, Göreceli Güç Endeksi çizelgelerdeki aşırı alım bölgesini aşarken, Chaikin Para Akışı sermaye girişlerinin gücünün altını çizmek için şirketi 0.20’nin üzerinde tuttuğundan, BAT’ın teknik göstergelerinin bulguları tarafından desteklendi.

Altcoin, Bitcoin ve Zcash gibi birkaç kripto para biriminin İdlib merkezli teröristler arasında popüler olmaya devam ettiğini açıkladıktan sonra bugün haberlerde yer aldı.

Zcash (ZEC) fiyatı şu anda 155,15 dolar seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!