31 Mart »Para Odası

St. STEEM, 1,08 dolarlık desteğe doğru kaydıktan sonra yükseliş trendine devam ederken, Nano 4,69 dolar seviyesini yeniden ele geçirdi ancak basın zamanında çıngırdıyordu.

Yıldız Lümenleri [XLM]

Şubat sonundaki daha geniş piyasa düşüşü, Stellar Lumens için 0,35 $ ‘lık güçlü bir destek hattıyla sonuçlandı. Bu bariyer geçen hafta bir kez daha test edildi ve daha keskin bir düşüşü savunmada başarılı olduğunu bir kez daha kanıtladı. Alt’ın fiyatı en son düşüşten sonra hızla toparlanırken, ayılar 0,4 doların üzerindeki fiyatı reddetti ve XLM yukarıda belirtilen seviyenin hemen altında stabilize oldu.

MACD’de düşüş eğilimi, fiyat 0,40 doların üzerine çıkarken, seviyeyi yeniden test edip yörüngeyi tersine çevirdikten sonra bir direnç çizgisine dönerken yukarı yönlü yörüngeyi durdurdu. Bu arada, RSI 50’den kuzeyi işaret etti ve piyasada bir miktar yükseliş varlığına dikkat çekti. Boğalar için bir sonraki hedef 0,43 dolarlık bir üst sınır olacak.

Stellar Lumens (XLM) fiyatı şu anda 0,393879 $ seviyesinde.

STEEM

4 saatlik zaman diliminde STEEM, geçen hafta bir konsolidasyon aşamasından ayrıldıktan sonra net bir yükseliş trendi kaydetti. Fiyat 0,5 doların altından 1,3 doların üzerine çıktığında son yedi gündeki kazançlar% 78’e ulaştı. Yazım sırasında, fiyat yükseldi ve 1,08 dolarlık desteğe düştükten sonra kuzeye doğru hareketini sürdürdü.

RSI, alt seviyelerde stabilize oluyor, kuzeye işaret ediyor ve üst bölgede gecikmeli bir kalış önerdi. Küçük bir geri çekilme durumunda, baskı süresi desteği büyük olasılıkla ek kayıpları azaltacaktır. Bu arada, Chaikin Money Flow yarım çizginin üzerine çıkarak kripto varlığına güçlü sermaye girişi sağladı.

STEEM fiyatı şu anda 1.16 dolardan alıcı buluyor.

NANO

Desteğin 4.1 $ ‘lık geri dönüşü, Nano’nun 4.69 $ seviyesini geri kazanmasına izin verdi. Mart ayı boyunca fiyat dalgalanması ve karşı tarafların hızlı kırılmalarıyla, basın zaman kanalı alıcılar ve satıcılar arasında bir denge bölgesi olarak hizmet etti.

NANO kaybettiği zemini geri kazandığında, ADX 26 civarına yerleşti ve piyasadaki yükseliş gücünü resmetti. Bununla birlikte, aynı düşüş, fiyatın grafikte çalıntı davranışına devam ettiğini görecek. Tersine, Müthiş Osilatör, momentum düşüş tarafına kayarken iki kırmızı çubuk kaydetti.

NANO fiyatı şu anda 4.74 dolardan alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!