30 Mart »Para Odası

Son 36 saatin çoğunda iyileşme norm olmasına rağmen, piyasadaki son birkaç işlem seansı genel yükseliş eğilimine rağmen bazı düzeltmeler gördü. Aynı şey DOT, SUSHI ve THETA’nın fiyat hareketinde de kanıtlandı ve bu altcoinlerin her biri hareketteki tutarsızlıklara işaret etti.

Puantiye [DOT]

Basın zamanında piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para birimi olan Polkadot, 24 Mart’ta endüstri çapındaki amortismanın ardından iyileşen altcoinlerden biriydi. Aslında DOT, tüm kayıplarını telafi etmeye çok yakın görünüyordu. Bununla birlikte, basın yayınlandığında, DOT’un istikrarlı toparlanması bir şekilde durdu ve ardından% 8,9 oranında hızlı düzeltmeler yapıldı.

Bununla birlikte, Göreceli Güç Endeksi 50’nin üzerinde sabit kalırken, Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok altına yerleştirilmeye devam edildiğinden, aynı durumun istikrarlı bir trendin tersine dönmesi olası değildi.

DOT’un basın zamanı hareketleri, yakın zamanda yapılan bir fiyat analizinde öngörülen hareketlerle uyumluydu ve aynı tahminle, DOT’un yakın vadede herhangi bir yönde büyük bir fiyat dalgalanması kaydetme ihtimalinin düşük olduğu tahmin ediliyor.

Polkadot dün FireProtocol’un Heco’dan gemileri atlamaya karar vermesinden sonra haberlerde yer aldı.

Polkadot (DOT) fiyatı şu anda 34,05 $ seviyesinde.

SushiSwap [SUSHI]

Polkadot gibi, SUSHI de yukarıda bahsedilen piyasa çapındaki değer kaybını takip eden günlerde zararlarının çoğunu telafi etti. Bununla birlikte, DOT’un aksine, SUSHI, kriptonun değerini grafiklerden aşağı çeken gözle görülür bir düşüş trendi ile tekrar hızla düştü. Popüler DeFi jetonu son 36 saatte neredeyse% 5 artarken, yazı yazılırken bazı düzeltmeler görüldü.

Aynı şekilde, SUSHI bir kez daha grafiklerde yerel zirvesinden uzak bir seviyede işlem görüyordu.

SUSHI’nin göstergelerine gelince, Bollinger Bantlarının ağzı yakın vadede oynaklıkta bir düşüş olduğunu düşündürmek için kapanırken, MACD hattı Signal hattı ile yakından iç içe geçerek bir fiyat trendi seçmedeki tereddütleri vurguluyor.

Bununla birlikte, birçok kişiye göre, SUSHI’nin yatırımcılara kısa vadede çift haneli kazanç sağlaması muhtemel.

Altcoin, Coinbase tarafından son listeleme turunda listelenmek üzere seçilen kriptolardan biri olduktan sonra birkaç hafta önce manşetlere çıktı.

SushiSwap (SUSHI) fiyatı şu anda 15.50 dolar civarında.

Theta Ağı [THETA]

Çoğu kişi için THETA, CoinMarketCap listelerinin en çok övülen ilk 10’una girmek için son birkaç hafta içinde yükselen altcoin ile yılın sürpriz hikayesi oldu. Aslında, THETA bunu yaparken belki de piyasada Litecoin, Chainlink ve Bitcoin Cash gibi daha iyi kurulmuş kriptolardan daha iyi performans gösterdi.

Ancak, grafiklerde bir ATH’ye ulaştıktan sonra, kripto para birimi baskı sırasında tam olarak kurtarılmadığı için düzeltmeler başladı. Garip bir şekilde, son 2 günün büyük çoğunluğu, daha büyük kripto pazarının toparlanmaya başladığını görürken, THETA’nın fiyat hareketi grafiklerde daha düşük seviyeyi düşürdü ve kripto rekor kayıpları% 6.7 oldu.

THETA piyasasında sızan düşüş, göstergeleriyle vurgulandı, The Awesome Oscillator, negatif piyasa momentumunda bir artış olduğunu gösterirken, Chaikin Para Akışı piyasadan akan sermayenin gücünü vurgulamak için sıfırın altına düştü.

Bununla birlikte, yukarıda belirtilen değer düşüşüne rağmen, kripto para biriminin tekrar yükselmesi ve yakın vadede 40 dolar seviyesine dokunması bekleniyor.

Theta Network (THETA) fiyatı şu anda 15.50 $ ‘dır.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!