29 Mayıs • Madeni Para Odası

Bitcoin, bu yazının yazıldığı sırada 38.000 doları geri almak için mücadele ederken, küresel kripto para piyasası tehlikeli bir durumda. Chainlink, Synthetix ve Uniswap’ın beğenileri yana doğru hareket etti ve kral madeni paradan daha güçlü ipuçları bekliyordu.

Zincir bağlantı [LINK]

Kaynak: LINK/USD, TradingView

Chainlink için saatlik zaman çerçevesi, son birkaç saat içinde bazı yan hareketler gösterdi. İlginç bir şekilde, LINK, 26.5 $ destek seviyesi civarında ek bir savunma biçimi görevi gören 200-SMA’sının (yeşil) üzerinde gezindi. Sıkıştırma Momentum Göstergesine göre, düşük volatilite ile birlikte zayıf bir momentum vardı. RSI 40’ın üzerinde seyrediyor ve hafif düşüş bölgesinde.

LINK, daha geniş pazar ileriye dönük daha güçlü ipuçları sunmadıkça önümüzdeki saatlerde bu kanalı büyük olasılıkla koruyacaktır. Bir düşüş durumunda, 17,2-20,4 dolar arasında yeni keşfedilen alım bölgesi muhtemelen ek kayıpları azaltacaktır.

sentez [SNX]

Kaynak: SNX/USD, TradingView

Synthetix için bir toparlanma, 15-15,7 dolarlık direnç alanı arasında kısa kesildi. Başarısız bir kırılma girişiminden sonra, SNX kademeli olarak daha düşük zirveler oluşturdu ve mevcut desteğin altında 12.45 dolardan kırıldı. OBV’nin düşüş trendi, satın alma baskısının olmadığını da vurguladı. Bu tür koşullar konsolidasyonun sinyalini verdi ve SNX ileriye dönük olarak büyük ölçüde 10 ila 15 dolar arasında ticaret yapabilir. Yukarı yönlü bir kırılmada, kazançlar üst tavanda 19.7 $ ile sınırlanabilir.

Supertrend Göstergesi, basın zamanında fiyata bir satış sinyali verdi, ancak bu, 12.45 dolardan satın almaya geçecekti. Bir aralık senaryosunda, tüccarlar dirençte satış yapabilir ve bazı kazançlar elde etmek için destekte satın alabilir, ancak daha güvenli bir strateji daha geniş piyasa ipuçlarını beklemek olacaktır.

Uniswap [UNI]

Kaynak: UNI/USD, TradingView

Saatlik grafikte bazı dalgalı hareketlere rağmen, Uniswap 25 dolarlık desteği korudu. Bu alan, özellikle 200-SMA (yeşil) ile çatıştığı için güçlü bir savunma bölgesi oluşturdu. Bu kanalın üzerinde bir kırılma, 36.5 dolara doğru %22’lik bir toparlanmayı tetikleyebilir, ancak boğaların önce 32.76 dolarlık direnci devirmesi gerekecek. Bir arıza durumunda, destek hatları 21,5 dolar, 18,4 dolar ve 14,2 dolarda kalıyor.

UNI’nin teknik ekibi, yazı yazılırken bazı zayıflıklar kaydetti ve önümüzdeki saatlerde bir yükseliş eğilimi olasılığı zayıf. ADX, piyasa daha az yönlü hale geldiğinden 25’in altına düştü. MACD yarım çizginin altına inerken histogramı hafif bir yükseliş momentumu kaydetti. Ancak, bu koşullar her iki yönde de önemli bir fiyat değişikliğini garanti etmek için yeterli değildi.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazarı doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.