29 Mart »Para Odası

Stellar Lumens 0.38 $ seviyesinin üzerine çıktı ve önümüzdeki günlerde 0.43 $ arz seviyesini test etmesi muhtemel. Hedera Hashgraph bir konsolidasyon aşamasından çıktı ve yakında 0,45 doları aşabilir. Ethereum Classic, 12,5 dolarlık dirençle karşı karşıya kaldı.

Yıldız [XLM]

XLM için 0.438 $ ‘dan 0.342 $’ a kısa vadeli bir düşüş için planlanan Fibonacci geri çekilme seviyelerini kullanarak, XLM’nin son birkaç gündeki düşüşten iyi bir şekilde toparlandığı görülebilir. Önemli bir ticaret seansı, XLM’nin 0,38 $ ‘dan 0,41 $’ a yükseldiğini gördü ve bu seans da% 50 geri çekilme seviyesini geçti.

Fiyat ayrıca bir destek seviyesi ile aynı şeyi tekrar test etti. 4 saatlik grafikte RSI nötr 50’nin üzerinde ve XLM’nin önümüzdeki günlerde 0.43 $ ‘lık arz alanına toparlanması bekleniyor.

Stellar (XLM) fiyatı şu anda 0,407285 $ seviyesinde.

Hedera Hashgraph [HBAR]

Grafikler hem kısa hem de orta vadede HBAR için güçlü bir yükseliş hikayesi anlattı. OBV, Mart ayı boyunca sürekli bir yükseliş trendindeydi ve son birkaç hafta, HBAR için 0.31 ve 0.35 $ destek seviyeleri arasında bir miktar konsolidasyon gördü.

Son birkaç saat HBAR’ın 0,355 dolar seviyesini geçtiğini gördü ve desteği onaylamak için yakında yeniden test edebilir. Ortalamanın üzerinde işlem hacmi vardı ve MACD ayrıca yükseliş momentumunu işaret eden bir yükseliş geçişi oluşturdu.

Hedera Hashgraph (HBAR) fiyatı şu anda 0,402805 $ seviyesinde.

Ethereum Klasik [ETC]

Ethereum Classic, 12,4-12,5 dolar alanında dikkate değer bir direnç seviyesine sahipti. Bu seviyeyi kırmak için yapılan birçok girişimden sonra, boğalar son birkaç gün içinde 10,8 $ ‘a düştü ve o zamandan beri fiyat toparlandı, ancak düşük işlem hacmi ile.

Müthiş Osilatör de sıfır çizgisinin etrafında dolaşıyordu ve 24 saat önce yükseliş bölgesini geçti, ancak o zamandan beri önemli bir ivme sinyali vermedi.

Chaikin Para Akışı, pazardaki alıcı hakimiyetini göstermek için + 0,05’in üzerinde kaldı. Ancak, 12,5 dolar seviyesi, dikkat edilmesi gereken en önemli seviye.

Ethereum Classic (ETC) fiyatı şu anda 12,30 dolarda.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!