29 Mart »Para Odası

Binance CEO’suna göre Nisan ortasına kadar 15 Binance Coin Burns bekleniyor. Bu olay, arzı azaltıyor ve fiyatı tek başına hemen etkilemesi muhtemel olmasa da uzun vadeli bir yükseliş gelişmesidir. Yazım sırasında BNB, 240 dolarlık destek seviyesi ile 277 dolarlık direnç seviyesi arasında sıçradı ve satış hacmi, son haftalardaki satın alma hacminden biraz daha yüksek ancak belirgin şekilde daha yüksek.

Binance Coin 1 Günlük Grafik

Grafiklerde, Şubat ayındaki güçlü performansının ardından BNB için bir konsolidasyon aşaması devam ediyordu. Bitcoin 61.000 $ ‘dan düştüğü için 200 $’ a düştü. O zamandan beri Binance Coin, 270 $ seviyesinin üzerinde işlem yapmak için bir kez daha toparlandı, ancak henüz alıcılardan güçlü talep belirtileri göstermedi.

Teknik göstergeler, BNB’nin arkasında kesin bir ivme eksikliğine işaret etti. Yaklaşık üç hafta önce 300 doların üzerine çıkma girişimi oldu, ancak sıkı bir şekilde aşağı çekildi. 280-300 dolarlık bölge bir tedarik bölgesi olarak hizmet etti ve 300 doları geçmeden önce boğalar tarafından çevrilmesi gerekiyor.

AKIL VERME
RSI, 38’e düşüş ve 56’ya geri çekilme görene kadar 50 nötr civarında yavaşça hareket etti. Ancak, bu kendi başına yukarı doğru duyarlılıkta bir değişikliğin göstergesi değildir. OBV geçen ay düşüş eğiliminde. Alıcı akışı, BNB’nin daha yükseğe tırmanması için bir gerekliliktir.

Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde idi ve satış baskısıyla birleştiğinde BNB’nin 240 dolara döndüğünü görebiliyordu. Ticaret hacmi de kademeli olarak düşerek konsolidasyon fikrini güçlendirdi.

BNB için fonlama oranları Binance, FTX ve Huobi’de çok olumlu oldu ve bu da son zamanlarda piyasada aşırı kalabalık bir ticarete işaret ediyor.

SONUÇ
240 $ fiyat seviyesi, BNB satın almak için teklifleri belirlemek için çekici bir alan sağlarken, 277 $ ‘ın üzerine tırmanma ve bu seviyenin yeniden test edilmesi de uzun işlemlere girmek için kullanılabilir. Binance Coin’in saçlı deri alım satımlarında kısaltılması, bu seviyenin üzerinde sıkı bir stop-kayıp setiyle 280 $ ‘dan reddedildiğinde karlı olabilir. Bununla birlikte, yükselen bir Bitcoin bu ticarete risk ekler.

Binance Coin (BNB) fiyatı şu anda 273,92 $ seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!