29 Mart »Para Odası

Bitcoin Cash keskin bir şekilde 514 doların altına düştü, ancak 500 doların üzerine tırmanırken, Dogecoin 0,0495 dolardan sıçradı ve zayıf bir şekilde 0,0541 doları aşmaya çalıştı. Waves boğaları 12,4 dolarlık direnç seviyesini kırmaya çalışıyordu.

Bitcoin Cash [BCH]Bitcoin Cash, Waves, Dogecoin Fiyat Analizi: 29 Mart

Yükselen üçgenin başarısız kırılması, BCH’nin 514 $ işaretinin üzerinde durduğunu gördü ve geçen hafta BCH için 445 $ ‘a keskin bir düşüş gördü ve yazım sırasında 508 $’ dan işlem görmeye başladı.

Ancak OBV, her iki yönde de önemli bir artış görmedi. Alıcılar son günlerde hafif bir avantaj elde etmiş gibi görünüyor, ancak o zamandan beri alıcılar ve satıcılar ticaret hacmi açısından dengede olduğundan, OBV’de Şubat ayı sonu seviyeleri henüz aşılmadı.

Müthiş Osilatör, sıfır çizgisini hafifçe geçtiği için ivme eksikliğini göstererek fiyat hareketini yansıttı.

Bitcoin Cash (BCH) fiyatı şu anda dolar seviyesinde alıcı buluyor.

DALGALARBitcoin Cash, Waves, Dogecoin Fiyat Analizi: 29 Mart

Geçen haftanın yükselen trend çizgisi, WAVES için dinamik desteği temsil ediyor. Fiyat 12.45 $ ‘da sabit bir direnç buldu ve yeniden test edilirse yükselen trend çizgisi yükselen bir üçgen deseni oluşturacak ve yukarı yönlü bir kırılma görebilir.

RSI 54 gösterdi ve Stokastik RSI aşırı satım bölgesinden toparlanıyordu.

12.3 $ ‘ı çevirmek, 14.2 $’ ı hedefleyen uzun bir pozisyon açma fırsatı sağlarken,% 61.8 ve% 50 geri çekilme seviyeleri yatay desteklerdir.

Waves fiyatı şu anda 12.19 dolardan alıcı buluyor.

Dogecoin [DOGE]Bitcoin Cash, Waves, Dogecoin Fiyat Analizi: 29 Mart

Dogecoin kısa bir süre için 0,054 $ seviyesinin üzerine çıktı, ancak kademeli olarak altına düştü. MACD göstergesinde, sıfır çizgisinde MACD ve sinyal çizgileri birbirinin üstündeydi ve momentum olmadığını gösteriyordu. İşlem hacmi de son seanslarda ortalamanın altında kaldı.

Chaikin Para Akışı, alıcıların daha güçlü olduğunu göstermek için piyasaya net sermaye akışını göstererek + 0,05’in üzerine çıktı. Ortalamanın üzerinde hacme sahip alım satım seansları ve artan yükseliş ivmesi, 0,0541 dolarlık desteğin ardından satın almak için kullanılabilir.

Dogecoin (DOGE) fiyatı şu anda 0,055057 dolar seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!