29 Mart »Para Odası

Ethereum’un fiyatı, son 24 saatte toplayabildiği yenilenen yükseliş ivmesi sayesinde geçen haftanın kayıplarını telafi etmeyi başardı. Madeni para, grafiklerde yukarı doğru hareket etmeye devam ediyor ve son birkaç gündeki küçük düzeltmelere rağmen, ETH’nin yükselişi, 25 Mart’ta başlayan yükseliş trendinin bir devamı.

Yazım sırasında, ETH 1783 dolardan işlem görüyordu ve 195 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahipti.

Ethereum 2 Saatlik Grafik

Daha kısa zaman dilimi grafikleri, ETH’nin son 12 saatte sahip olduğu güçlü yükseliş momentumunu gösteriyor. Madeni para şimdi 1866 dolarlık anlık direnç aralığına doğru yükseliyor ve önümüzdeki saatlerde bir fiyat düzeltmesi olursa, 1665 dolar ve 1557 dolar gibi denenmiş ve test edilmiş destek seviyeleri ETH’ye yardımcı olabilir ve bu da yakın geçmişte geri dönmesine yardımcı olabilir.

Tüccarlar için, fiyatın önümüzdeki gün 1800 – 1900 $ ‘a yükselmesi beklendiğinden mevcut ETH piyasasındaki uzun pozisyonlar idealdir.

NEDEN
Madeni paranın teknik göstergeleri, kısa vadede ETH için yükseliş görünümü çiziyor. MACD göstergesi, MACD çizgisinin altına düşen sinyal çizgisiyle yükseliş eğilimi gösterdi. Bu normalde fiyatın önümüzdeki saatlerde artış görebileceğinin bir işaretidir. RSI göstergesi, alıcıların ETH’nin satıcılarından daha fazlası olduğunu vurgulayarak, aşırı alım bölgesine iyi yerleştirildiği için böyle bir karara katılıyor.

Dikkat edilmesi gereken önemli seviyeler;

Direnç: 1866 Dolar

Destek: 1665 – 1557 ABD Doları

Giriş: 1804 $

Kar Al: 1854 $

Kaybı Durdur: 1797 $

Risk / Ödül: 0.52

SONUÇ
Ethereum’un fiyatı 25 Mart’tan beri toparlanıyor ve yükseliş ivmesi azalmadı. Madeni para şu anda fiyat listelerinde yükseliyor ve kısa vadede, şu anda 1866 $ aralığına doğru bir hareket olması muhtemel görünüyor. Bununla birlikte, fiyat bir fiyat düzeltmesine tabi ise, kripto para biriminin yakındaki destek seviyelerinin grafiklere geri dönmeye yardımcı olması muhtemeldir. Böyle bir senaryodaki tüccarlar uzun pozisyonlardan yararlanabilir.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 1.787.18 dolar seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!