29 Mart »Para Odası

Hafta sonu Bitcoin’in toparlanmasının ardından, altcoin piyasası da güçlü bir ilerleme kaydediyor. Ancak uzun vadede çoğu altcoin yatay bir hareket görüyordu. Polkadot, uzun bir büyüme dönemi gören altcoinler arasındaydı, ancak dar bir fiyat aralığı ile sonuçlandı.

Bu yazının yazıldığı sırada, piyasa değeri 29.821 milyar dolar olan Polkadot, 32.02 dolardan işlem görüyordu.

Puantiye [DOT] Günlük Grafik

Yükselen kanaldaki keskin bir yükselişin ardından, DOT’un fiyatı 32 ila 40 dolar arasında konsolide oluyordu. Ancak, son zamanlarda desteği 32 dolardan kırdı ve bir sonraki desteğin yakınında 27 dolardan işlem görüyordu.

Madeni para bu seviyede kademeli hareketine devam edebilir ve uzun vadede keskin bir fiyat dalgalanmasına şahit olmayabilir.

AKIL VERME
Piyasa, keskin bir fiyat dalgalanmasının yaşanması nedeniyle ivme kaybetti. Daha fazla oynaklığa açılsa da, Bollinger Bantlarının sinyal çizgisi, piyasada düşüş eğilimine işaret ederek mum çubuklarının üzerine çıkmıştı.

Bu aynı zamanda şu anda fiyat dalgalanması için küçük bir eksen görevi gören 50 hareketli ortalama ile tamamlanmaktadır.

Göreceli Güç Endeksi, değer 27 dolara dokunduğunda DOT’un muazzam bir satış baskısı yaşadığını belirtti. Ancak, alıcılar fiyatı yükseltti, ancak dijital varlık bir kez daha benzer bir satışa tanık oldu.

MACD göstergesi ise Mart ayı boyunca varlığın hareketinde keskin bir düşüşe işaret ediyordu. Pazar ay boyunca düştü ve bu yolculuğa devam edebilir.

SONUÇ
Mevcut Polkadot pazarı, dalgalanmaya açık olmasına rağmen, fiyat dalgalanması için bir süre beklemek zorunda kalabilir. Piyasa yukarı yönlü ivmesini kaybetti ve düşüş artmasa da ay boyunca görülen en önemli trend oldu. DOT, momentumda ani bir değişime tanık olunmadıkça ayıların etrafında dolaşmaya devam edebilir.

Polkadot (DOT) fiyatı şu anda dolar seviyesinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!