28 Kasım Bitcoin ve Major Coin’lerin Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin’in (BTC) 20.000 $ ‘ın üzerine çıkmasını beklemek zorunda kalacak çünkü fiyat güçlü bir düzeltme gördü ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaktan çok uzak.

Veriler, Balinaların Bitcoin’in fiyatı düşüren 19.000 $ ‘a yaklaşmasıyla kar etmeye karar verdiğini gösteriyor. Bu düşüş, Vadeli İşlemler piyasasında kaldırılan pozisyonların tasfiye edilmesine ve düşüşün şiddetlenmesine neden olabilir.

Geçtiğimiz hafta birkaç Altcoin dikey olarak yükseldiği için kripto piyasası aşırı ısındığı için mevcut düzeltme sağlıklı bir işaret. Bazı altcoinler son yükselişlerinin çoğunu geri verirken, Bitcoin güçlü olmaya devam ediyor ve bu da yatırımcıların daha düşük destek seviyelerinde satın aldığını gösteriyor.

Galaxy Digital kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in kurumsal yatırımcıları cezbettiğini çünkü fiat para biriminin devalüasyona karşı bir koruma olarak görüldüğünü söyledi. Novogratz, BTC’nin beş yıl içinde çok daha değerli olacağına inandığı için yatırımcıların net değerlerinin yaklaşık% 2 ila% 3’ünü uzun vadeli bir hedefle Bitcoin’de tutmalarını önerdi.

Tüccarlar satın almadan önce fiyatın istikrar kazanmasını ve bir taban oluşturmasını beklemelidir, çünkü düşen bir bıçağı yakalamaya çalışmak tehlikeli olabilir. Yatırımcılar, Kritik destek seviyelerine yakın fiyat hareketlerini izleyebilir, O zaman sabit kalırlarsa satın almayı düşünün.

Alıcıları çekebilecek temel destek seviyelerini belirlemek için en iyi 10 kripto para birimini inceleyelim.

Bitcoin Fiyat Analizi

Bitcoin (BTC) 19.458 dolardan düştü ve satış 28 Kasım’da yoğunlaştı. Bu, fiyatı 8 Ekim’den bu yana ilk kez 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (17.048 $) altına getirdi.

Boğalar 16.049.61 $ ‘lık% 38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesini savundu, ancak fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerinde tutmaya çalışıyorlar. Bu, Tüccarların rallilerde satış yaptığını gösteriyor.

Ayılar fiyatı 16.049,61 $ ‘ın altına düşürürse, bir sonraki destek büyük olasılıkla 14.996.59 $ olacak, bu da 50 günlük basit hareketli ortalamanın hemen üstüne 14.535 $’ dan yerleştirilen% 50 geri çekilme seviyesi. Boğaların bu seviyeyi agresif bir şekilde savunması muhtemeldir.

20 günlük EMA düzleşti ve orta noktaya yakın bağıl güç endeksi (RSI) kısa vadede bir aralık oluşumunu gösteriyor.

Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum (ETH), 28 Kasım’da 625 $ ‘lık sert genel dirençten, Yatırımcılar kar rezervasyonu yaparken tersine döndü. Satış 28 Kasım’da yoğunlaştı ve en büyük altcoin, 20 günlük EMA olan 504 $ olan 526.348 $ ‘lık% 38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesinin altına düştü.

Bulls, 28 Kasım şamdanındaki uzun kuyruktan görüldüğü gibi, Drop’u 488.134 $ ‘lık kırılma seviyesine satın aldı. Ancak, tüccarlar küçük mitinglerde satış yaptıkça boğalar toparlanmayı sürdürmekte zorlanıyor.

Ayılar fiyatı 488.134 $ ‘ın altına çekerse, 466.755 $’ lık% 61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesine bir düşüş mümkündür. Bu desteğin altında bir kırılma, avantajı ayıların lehine değiştirecektir.

Öte yandan, mevcut seviyeden güçlü bir iyileşme veya 466.755 $ ‘lık destek, Talebin daha düşük olduğunu gösterecek ve bu, ETH / USD çiftinin birkaç gün boyunca aralığa bağlı kalmasını sağlayabilir.

XRP Fiyat Analizi

26 Kasım mum çubuğundaki uzun fitilden sonra XRP, 27 Kasım’da kırmızıya kapanan bir iç gün mum çubuğu deseni oluşturdu. Bu, boğaların son birkaç gündeki keskin ralliden sonra kar ettiğini gösterdi.

XRP / USD çifti 27 Kasım’da 0.438968 $ ‘lık% 61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesine düştü, ancak Mum’daki uzun kuyruk daha düşük alım gösteriyor.

Bununla birlikte, Ayıların avantajlarından vazgeçmesi pek olası değildir. Mitinglerde satış yapıyorlar ve çift bugün bir Doji mum kalıbı oluşturdu. Bu, paritenin bir sonraki trend hareketinden önce birkaç gün boyunca bir aralıkta konsolide edebileceğini gösteriyor.

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

Bitcoin Cash (BCH) 26 ve 27 Kasım tarihlerinde burun buruna geldi ve 20 Kasım’da başlayan yükseliş trendinin son ayağının% 100 geri çekilmesini tamamladı.

Boğalar 26 Kasım’da düşüşü satın almasına rağmen, fiyat bugün 20 günlük EMA’dan (277 $) düştü. Bu, Duyguların düşüşte satın almadan rallilerde satışa değiştiğini gösteriyor.

Ayılar şimdi fiyatı 231 dolarlık desteğin altına çekmeye çalışacak. Böyle bir durumda, BCH / USD çifti 200 $ ‘a düşebilir. Tersine, boğalar fiyatı 280 $’ ın üzerine çıkarırsa, çift 300 $ ‘a yükselebilir.

Chainlink Fiyat Analizi

Bulls, 26 Kasım’da Reverse head-and-shoulders modelinin boyun çizgisi olan 13.28 $ ‘ı destekleyecek şekilde dönüştüremedi. Bu Satışları artırdı ve LINK hareketli ortalamaların altına düştü.

Boğalar şu anda 50 günlük SMA’yı savunmaya çalışıyor, ancak zayıf tepki, bu seviyelerde bile satın alma aciliyetinin olmadığını gösteriyor.

Bulls önümüzdeki birkaç gün içinde fiyatı 13.28 $ ‘ın üzerine çıkaramazsa, Ayılar fiyatı 10 $’ a çıkarmaya çalışacak. Bu destek altındaki bir kırılma, Avantajı ayıların lehine değiştirebilir. Bu varsayımın aksine, boğalar fiyatı 13,28 doların üzerine çıkarır ve devam ederse, yükseliş eğilimi gösterecektir.

Litecoin Fiyat Analizi

Litecoin (LTC) 26 Kasım’da bir Doji mum kalıbı oluşturdu ve ardından 27 Kasım’da keskin bir düşüş yaşadı. Bu, Bulls tarafından agresif bir kar rezervasyonunu ve ayılar tarafından satılmayı önerdi.

LTC / USD çiftinin 75.943 $ ‘lık% 38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesini veya 20 günlük EMA’yı (73 $) geri çekememesi, Bulls’un düşüşlerde alım yapmadığını gösteriyor.

Parite 27 Kasım’da 64.8317 $ ‘lık% 61.8 Fibonacci düzelme seviyesinden dönmesine rağmen, Bulls fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine çıkaramadı.

Fiyat 64 $ ‘ın altına düşerse, 50 günlük SMA’ya (60 $) bir düşüş mümkündür. Tersine, eğer boğalar fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarabilirse, birkaç gün için menzile bağlı olası bir eylemin sinyalini verecektir.

Cardano Fiyat Analizi

ADA, 27 Kasım’da düşüşün tersine döndüğünü gösteren siyah bir bulut örtüsü mum çubuğu deseni oluşturdu. Bunu, Agresif ayılardan daha fazlasını satmak ve tuzağa düşürülmüş boğalarla uzun pozisyonları kapatmak izledi.

ADA / USD çifti düştü ve 20 günlük EMA’nın (0,126 $) altına düştü, ancak mumdaki uzun kuyruk daha düşük alım gösteriyor.

Ancak, Ayılar küçük rallilerde bile sattığı için alıcılar yukarı yönlü ivmeyi sürdüremedi. Ayılar fiyatı 20 günlük EMA’nın altına çekebilirse, parite 0.1142241 dolara düşebilir.

Tersine, parite 20 günlük EMA’dan iyileşirse, 0,155 $ ‘a yükselebilir, ardından bir sonraki trend hareketine başlamadan önce birkaç gün boyunca bir aralıkta konsolide olabilir.

Polkadot Fiyat Analizi

Boğalar kırılmayı 5.5899 doların üzerine kaldıramadı ve DOT 25 bu seviyenin altına düştü. Bu durum, pozisyonlarını aceleyle kapatmaya zorlanmış olabilecek agresif boğaları tuzağa düşürdü.

Bu ve ayılar tarafından agresif satış nedeniyle, DOT / USD çifti 20 günlük EMA’nın (4,91 $) altına düştü. Bu desteğin savunulmaması olumsuz bir işarettir ve boğaların satın almadığını gösterir.

50 günlük SMA’da (4,46 $) bir sıçrama oldu, ancak boğalar fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerinde tutmak için mücadele ediyor.

Ayılar fiyatı 50 günlük SMA’nın altına çekerse, parite 3.80 dolara, ardından kritik destek 3.5321 dolara düşebilir. Sabit hareketli ortalamalar ve orta noktanın hemen altındaki RSI, paritenin birkaç gün daha aralıkta kalabileceğini gösteriyor.

Yıldız Fiyat Analizi

XLM, uzun fitilli bir Doji mum çubuğu deseni oluşturdu. Bu, ayılar tarafından daha yüksek seviyelerde agresif satışları gösterir. Ayılar ertesi gün satmaya devam etti ve altcoin 0.140209 $ ‘lık% 61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesinin hemen üzerine, 0.145377 $’ a düştü.

Boğalar 26 Kasım’da düşüşü satın aldı ve şu anda yükseliş trendini sürdürmeye çalışıyorlar. Ancak, daha yüksek seviyelerin tekrar satışları çekmesi muhtemeldir.

Geçtiğimiz birkaç gündeki büyük trend hareketlerinden sonra, Volatilite muhtemelen düşecek ve XLM / USD çifti birkaç gün boyunca bir aralıkta konsolide olabilir.

Ayılar fiyatı 20 günlük EMA’nın (0.122 $) altına çekerse veya boğalar fiyatı 0.231655 $ ‘ın üzerine çıkarırsa bu görünüm geçersiz olacaktır.

Binance Coin Fiyat Analizi

Boğalar Binance Coin’i (BNB) 33.3888 $ ‘ın üzerinde tutamadı ve fiyat 32 $ desteğinin altına düştü. Bu, kırılma anında 32 dolar ile 33.3888 dolar arasında bölgenin üzerinde satın alan birkaç boğayı tuzağa düşürmüş olabilir.

Ayılar tarafından yapılan agresif satış ve boğaların tasfiyesi, fiyatı 25.6652 $ ‘lık kritik desteğin hemen üzerine 26.35 $’ a çekti. Ayılar fiyatı bu desteğin altına çekerse, BNB / USD çifti 19 dolara düşebilir.

Bununla birlikte, geçişli hareketli ortalamalar ve negatif bölgedeki RSI, boğalar veya ayılar için net bir avantaj önermiyor. Bu nedenle, fiyat 25.6652 $ ‘a geri dönerse, parite birkaç gün daha bağlı kalabilir.

Burada ifade edilen görüş ve görüşler sadece yazara aittir ve CoinOtağ’ın görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Kararınızı verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!