27 Mart »Para Odası

Düşüş trendi devam ederken NEM önemli dalgalanma gördü. Tezos bir aralıkta işlem gördü ve önümüzdeki günlerde 4,5 dolara doğru hareket etme işaretleri gösterdi. Basic Attention Token 1 $ işaretinin üzerinde zayıf bir şekilde izliyordu.

HAYIR [XEM]

Mart ayı başlarında, XEM 0,84 dolardan işlem görüyordu, ancak o zamandan beri büyük kayıplar yaşadı. 0.4 $ seviyesi, XEM’in 0.189 $ ‘dan 0.86 $’ a yükselmesi için% 50 düzelme seviyesidir ve aynı test, dirençle birlikte yine düşüş eğilimiydi.

0.351 $ ‘lık destek tutmadı ve XEM, 0.34 $’ lık% 61.8 geri çekilme seviyesinin altına düşebilir. Chaikin Para Akışı, alıcı-satıcı dengesini gösteren tarafsız bölgedeydi, Müthiş Osilatör ise sıfır çizgisinin altındaydı.

Tezos [XTZ]

XTZ, son 20 günde 3,79 ila 4,5 ABD doları arasında bir aralık oluşturdu. Yazım sırasında, fiyat 4.13 $ aralığının orta noktasının üzerinde geziniyordu. Orta noktanın her iki tarafına yapılan bir hareket, menzil sınırlarına doğru bir hareketi gösterecektir.

RSI 51 seviyesindeydi ve ivme son birkaç gündür nötr. O zamandan önce, XTZ orta noktayı geri kazanmak için aralık düşüklerinden güçlü bir şekilde sıçradı ve destek olarak test sürecinde olduğu görüldü, bu da XTZ’nin önümüzdeki günlerde 4,5 doları direnç olarak test etmesi muhtemel hale geldi.

Basic Attention Token [BAT]

Azalan kanal (camgöbeği) geçen hafta BAT için net bir eğilimi vurguladı. Fibonacci geri çekilme seviyeleri, 0.94 $ ‘lık% 50 geri çekilme seviyesinden güçlü bir sıçrama ile kanıtlandığı gibi destek görevi gördü.

Bununla birlikte, ivme, MACD sıfır çizgisinin altında olduğu için BAT’ın bir kez daha 1 $ işaretinin altına düştüğünü görecek. Son sıçrama, yükseliş eğilimi gösterdiğini gördü, ancak henüz bir yükseliş gücü sinyali değildi.

Önümüzdeki birkaç gün içinde, 1 $ işaretinin üzerindeki konsolidasyon, BAT’ın önümüzdeki haftalarda 1,25 $ ‘a dönmesini sağlayabilir. 1 doların altına düşüş, BAT’ın 0,94 dolara doğru hareket ettiğini ve muhtemelen daha düşük olduğunu görecektir.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!