27 Mart »Para Odası

Önce Dogecoin’i alırsak, kısa vadede mevcut kanalı içinde istikrara doğru ilerlemesi bekleniyordu. Polkadot bir satın alma bölgesine taşındı, ancak fiyat 200-SMA’nın altında işlem gördüğü için kazançlar tahmin edildiği gibi olmayabilir. Son olarak, Binance Coin’i ele alırsak, 274,8 $ ‘lık genel direncinin üzerine çıkacak hacme sahip olmadığını görüyoruz.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: DOGE / USD, TradingView

Dogecoin, yaklaşık% 843’lük bir yıllık artışla güçlü oldu ve popüler ‘meme kripto para’ hala ATH’nin% 62 gerisinde olmasına rağmen, Ocak 2021 fiyatına kıyasla daha yüksek seviyelerde istikrar kazanmayı başardı. Analizin hazırlanması sırasında, DOGE, son birkaç seansta tersine döndükten sonra 0,056 ila 0,052 dolar arasında hareket etti. RSI göstergesi, kripto para biriminin aslında 0,049 dolardan daha düşük bir değere sahip olduğunu ve bunun daha yüksek bir seviyeye yol açabileceğini öne sürdü.

RSI 50 civarında yerleşirken, Ortalama Yön Endeksi (ADX) 25’ten aşağı hareket etti ve beraberinde hacimsel bir düşüş trendi getirdi. 24 saatlik işlem hacimleri% 2 düşerken, fiyat mevcut kanal arasında bir konsolidasyon dönemine girebilir. Düşüş ipuçları DOGE’nin fiyatına yansırsa, 0,046 dolarlık destek böyle bir senaryoda odak noktası olabilir.

Puantiye [DOT]

Kaynak: DOT / USD, TradingView

28 doların üzerindeki bölge, Polkadot için güçlü bir destek alanı olarak çalıştı ve aynı seviye son geri çekilme sırasında bir kez daha hareket etti. Yazım sırasında DOT, Mart ayında fiyatları tavana iten bir bölge olan 32.4 $ seviyesinin hemen üzerine yerleşti. Ancak şamdanlar 50-SMA (mavi) ve 200-SMA (yeşil) değerlerinin altında hareket ettiğinden, yukarı doğru hareket önümüzdeki seanslarda beklenen meyveleri getirmeyebilir.

Stokastik RSI göstergesi üst bölgede düşüş eğilimi gösterirken, MACD’nin histogramı hızlı hareket eden sinyal hattının üzerinde işlem görmesine rağmen momentumda düşüş kaydetti. Boğalar için kısa vadeli hedef, her iki hareketli ortalamaya denk gelen bir seviye olan 35,1 dolarlık direncin üzerinde.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNB / USD, TradingView

Binance Coin 230,1 dolardan destek buldu ve 255,2 dolarlık üst tavana yaklaşırken yükseliş fiyat hareketi gösterdi. Muhteşem Osilatör göstergesi, yarım çizginin üzerinde hareket gördü ve BNB’nin iyileşmesinin arkasında pozitif ivme gösterdi. Ama Chaikin Para Akışı (CMF) Göstergesi, fiyat 255 $ seviyesinin altına düştükten sonra güçlü “sermaye” çıkışı gösterdi. Endeks, belirtilen satırın üzerinde bir geri dönüş kaydedemedi ve yazım sırasında aşağıya yerleşti.

Bir sonraki tavanın üzerinde 274,8 dolarlık bir artışı desteklemek için daha güçlü desteklere ihtiyacı vardı. Alım satım hacimlerindeki artış, önümüzdeki seanslarda yukarı doğru bir kırılmaya işaret edebilir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!