26 Kasım »Coin Otağ

Feragatname: Aşağıdaki makalenin bulguları, yazarın tek görüşü olup, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Binance Coin, birçok altcoin gibi, Bitcoin’in oynaklığından yine birinci elden zarar gördü. 25 Kasım UTC’de saat 12: 00’de başlayan Bitcoin’in fiyat listelerinde ~ 2.200 $ ‘lık düşüş nedeniyle altcoinler kan döküyor.

Aslında Binance Coin, sadece 12 saatte neredeyse 6 $ ‘lık düşüşle% 17 düştü. Bu kötü olsa da, daha fazla düşüş olup olmadığını görmek için BNB’nin uzun / orta vadeli grafiğine bir göz atalım. Ayrıca, kısa vadeli bir analiz, Kişinin BNB’ye dokunması gerekip gerekmediğini belirleyecektir.

Binance Coin 4 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de BNBUSD

En son düşüş ilginç, çünkü 0.786-Fibonacci seviyesine tırmandıkça, yazı yazılırken Altın üzerinde dengelendi. Dolayısıyla, bundan çıkarabileceğimiz bir şey, Fiyatın bu cepten daha fazla yükselmesini bekleyebileceğimizdir.

Düşük de olsa, BNB’nin Bitcoin ile güçlü korelasyonu nedeniyle fiyatın altın cebin altına düşmesi muhtemel görünüyordu. Aslında, BTC ile BNB arasındaki 30 günlük korelasyon 0,29’dan 0,35’e yükseldi. Korelasyon son çeyrekte düşerken, BTC’nin altcoinlerin çökmesi durumunda güçlü bir çekişme hissetmesini bekleyebiliriz.

4 saatlik zaman diliminde, BNB göstergeleri en altta görünüyor, bu nedenle altcoin fiyatının şimdilik istikrar kazanmasını bekleyebiliriz.

Binance Coin 1 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de BNBUSD

Kısa vadeli bir bakış açısıyla, BNB fiyatının birkaç tıklama ile sabitlenmesini veya hatta yükselmesini bekleyebiliriz. Bununla birlikte, Bitcoin nedeniyle altcoinlere karşı yaklaşan bir geri çekilme var gibi görünüyordu. Bitcoin’in pozisyonu da basın zamanında çok iyi görünmediğinden, BNB için genel bir düşüş eğilimi beklenebilir.

Meşrulaştırma

Altcoinleri etkileyen Bitcoin’in korelasyonunun yanı sıra, BNB’nin geri gelip tekrar düşebileceği bir direnç bölgesi olan 31.26 dolara yükselme şansı var. Bu, ölü bir kedinin atlama olasılığını, dolayısıyla BNB’deki genel düşüş pozisyonunu yani kısa pozisyonu açacaktır.

Hem RSI hem de Stokastik RSI aşırı satım bölgesindeydi ve bu da yakın bir toparlanmaya işaret ediyor.

Dikkat edilecek seviyeler

Giriş: 30,58 $
Stop-Loss: 31,92 $
Kar Al: 27,84 ABD Doları, 28,58 ABD Doları
Ödül Riski: 2,04, 1,37

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 17.289.04 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!