24 Mart »Para Odası

EOS, 50 SMA ve 200 SMA arasında işlem yaparken, Waves yükselen bir üçgen oluşumundan kopmaya tanık oldu, ancak baskı zamanında daha düşük seviyelerde stabilize oldu. Son olarak Zcash, kayıplarını% 38,2 Fibonacci seviyesinde kesti ve aynısı 136,21 $ seviyesinde bulundu.

EOS Fiyat Analizi

OBV’deki düşük zirveler, EOS 4,47 $ ‘lık dirençten güneye doğru ilerledikçe piyasadaki satış baskısını vurguladı. 4 saatlik zaman diliminde, şamdanlar sırasıyla direnç ve destek çizgileri olarak 50 SMA (mavi) ve 200 SMA (yeşil) arasına sıkıştırıldı. İki hareketli ortalama arasındaki bir kesişme de bir yükseliş gelişimi olabilir.

RSI, 50 civarında kuzeyi işaret ediyordu ve üst bölgeye doğru bir hareket, EOS’un genel direncini tersine çevirdiğini görebilirdi. Bu, bir sonraki tavana kadar 4,47 dolara kadar ek kazanç sağlayabilir. Öte yandan, 200 SMA’daki bir kırılma, satışın 3,74 $ ‘lık güçlü bir destek bölgesine genişletilmesine yol açabilir.

Dalgalar Fiyat Analizi

Dün yükselen üçgenden kırılma, Waves’in son 33 günde ilk kez görülen 12 $ seviyesinin üzerine çıktığını gördü. Bununla birlikte, daha yüksek seviyelerde bir satış da vardı ve fiyat 11 dolarlık desteğe yaklaştı. 24 saatlik işlem hacmi% 110’un üzerine sıçradı ve 350 milyon doları aşarak, tüccarların fiyat 12 dolara yaklaştıkça kazançlarını kilitlediklerini gösteriyor.

Stokastik RSI, aşırı alım bölgesinin hemen altına doğru ilerliyordu ve MACD histogramı, MACD çizgisi Sinyal çizgisinin üzerine çıkmasına rağmen momentumda bir düşüş kaydetti. Basın zamanı destek seviyesindeki istikrar kısa vadede sağlıklı olacak ve boğalar için bir sonraki hedef 13 doların üzerindeydi.

Zcash Fiyat Analizi

Fiyat% 38,2 Fibonacci düzelme seviyesinde destek bulduğundan, Zcash’in 4 saatlik grafiğinde bir miktar yükseliş hareketi görüldü. Daha önce, basın zaman kanalına yönelik bir düşüş, fiyatı kuzeye kaydıran bazı alımları teşvik etmişti ve aynı durumun ilerlemesi bekleniyordu. ZEC boğalarının satışları 136,21 $ ‘dan yumuşatmasıyla RSI aşırı satım bölgesinin yakınında yükseldi.

Chaikin Para Akışı da kuzeyi işaret ediyordu ve yarım çizginin üzerindeki bir hareket, kripto para birimi için güçlü sermaye girişlerini görebilir ve bu da fiyatı% 50 geri çekilme seviyesinin üzerine çıkarabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 56.640.00 dolardan alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!