24 Mart »Para Odası

Tezos ve Nano, kısa vadede beklenmedik bir kırılma ile kendi yatay kanalları içinde hareket ettiler. Algorand’ın 1 $ seviyesine düşmesi bekleniyordu ve DigiByte, güçlü sermaye girişleri sayesinde% 50 Fibonacci geri çekilme seviyesini yeniden kazanabilir.

Tezos Fiyat Analizi

Tezos, son 24 saatte yükseliş fiyat hareketi gördü ve fiyat yatay kanalının üst trend çizgisine yaklaştı. OBV’ye göre satın alma baskısı artıyordu. Müthiş Osilatör, düşüş eğilimi gösteren bir ikiz oluşturdu ve fiyat, kanalının denge çizgisinin altına düştü. Bununla birlikte, fiyat bir kez daha kuzeye doğru hareket ederken, endeks yazı yazılırken bir dizi yeşil çubuğa dikkat çekti.

Zincir içi ölçümler olumluyken, alıcılar, son iki haftadır norm olmayan kuzeye doğru bir kırılma için satıcıları 4.5 $ sınırının gerisinde bırakmak zorunda kalacaklardı.

Algorand Fiyat Analizi

Algorand’ın 4 saatlik grafiğinde, fiyat 1.35 $ ‘lık dirençten daha düşük zirveler ve düşükler oluşturduktan sonra düşüş eğilimi görüldü. OBV ayrıca daha düşük zirveler belirledi ve pazarda satın alma aktivitesi eksikliği gösterdi. Basın yayınlandığı sırada fiyat yükseliş gibi görünse de, kazanımların 1.17 $ ‘lık üst tavanda sınırlanması bekleniyordu. ALGO’nun düşüş trendi muhtemelen daha düşük seviyeler görecek ve 1.03 $ ‘lık destekte istikrar beklenebilir.

Yukarıda bahsedilen destek bölgesi, güçlü bir satın alma davranışı gördü ve daha fazla kırılma olasılığı düşük görünüyordu, bu da daha geniş piyasadan aşağı yönlü ipuçlarını engelliyordu. Bu arada, MACD hızlı hareket eden çizgi Sinyal çizgisinin üzerinde hareket ettikçe yükseliş eğilimi gösterdi, ancak önümüzdeki birkaç seansta bunun tersine dönmesi bekleniyordu.

DigiByte Fiyat Analizi

Fibonacci geri çekilme seviyelerine göre, fiyat% 50 seviyesinin altına düştükten sonra DigiByte şu anda düşüş bölgesinde. Sessiz ticaret hacimleri, olumlu bir kısa vadeli tahminin tersine çalışırken boğalar bir geri dönüş başlattı. ADX, 22’de yana doğru hareket etti ve baskı süresi seviyesinin altına bir düşüş, muhtemelen bir konsolidasyon dönemine işaret edecektir.

Bununla birlikte, Chaikin Para Akışı, fiyat ile güçlü bir korelasyon gösterdi ve sağlıklı sermaye girişleri, DGB’nin ilerlemesi senaryosunu değiştirebilir.

Nano Fiyat Analizi

Nano’nun fiyatı, Şubat sonundaki geniş piyasa durgunluğundan bu yana büyük ölçüde baskı altında kaldı. Yıla güçlü bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, son 30 gündeki kayıplar% 20’nin üzerine çıktı. Nano da son 10 gündür yatay kanalının dengesinin altında kaldı.

ADX, 10 işaretinin altında gözlemlendi ve zayıf bir eğilim gösterdi. Stokastik RSI üst bölgede işlem görüyordu ve tersine çevirme, kripto varlığının basın zaman kanalının yarı çizgisinin altına düştüğünü görecek.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 56.371.00 dolardan alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!