24 Aralık »Coin Otağ

Bitcoin’in son fiyat artışından nem alan altcoinler Monero ve Algorand, daha geniş pazarla yükselirken, Stellar bu eğilime karşı çıktı ve fiyatta bir düşüş kaydetti.

Stellar Lumens [XLM]

Kaynak: XLM / USD, TradingView

Bitcoin’in fiyatının belirlediği yükseliş ivmesini sürdüremeyen Stellar, Aralık ayında dalgalı bir ay geçirdi. Geçen hafta, kripto varlığı 2 haftanın en yüksek seviyesini vurdu, ancak son birkaç gün içinde geriledi. Basın zamanında Stellar, geçen haftaya göre% 6,4 düşüşle 0,15 $ ‘dan işlem görüyordu. Haftalık düşüşü, XLM’yi haftanın en çok kaybedenleri arasında ilk 15’e yerleştirdi. coins piyasa değerine göre.

XLM’nin 4 saatlik grafiği, kripto para biriminin birkaç gün önce 0,176 dolarlık direncin altına düştükten sonra 0,144 dolarlık desteğe yakın işlem gördüğünü gösteriyor. Kısa vadede XLM, 0.145 $ ile 0.176 $ kanalı arasında işlem yapmaya devam edebilir.

Göreli Güç Endeksi, endeksin istikrarlı bir şekilde gerilemesi ile ay boyunca satış baskısının devam ettiğinin altını çizdi. Şimdi fiyatların aşırı satım bölgesinde işlem gördüğünü gösterdi.

MACD, hızlı hareket eden hat sinyal hattının altına hareket ederken XLM için devam eden bir düşüş dönemine işaret etti. Histogramdaki kırmızı çubuklar da artarak XLM’nin düşüş hareketinin daha uzun süre devam edebileceğini gösterdi. Fiyatlar mevcut destek seviyesinin altına düşerse, 0,09 dolarlık destek savunma açısından bir engel oluşturabilir.

Para birimi [XMR]

Kaynak: XMR / USD, TradingView

Stellar’ın aksine Monero, Bitcoin’in küçük düzeltmesinin ardından fiyatlar düştükten sonra toparlanma yolunda görünüyordu. Monero, son 24 saatte% 7 artışla 156,6 $ seviyesinde işlem görüyordu.

Grafik, Monero’nun geçen Kasım ayından bu yana yükseliş eğiliminde olduğunu ve daha yüksek dipler ve daha yüksek dipler gösterdiğini gösterdi. Geçtiğimiz birkaç gün içinde yukarı doğru bir hareket Monero’nun 142 dolarlık destekten geri döndüğünü ve tavanın üzerine 152 dolardan yükseldiğini gördü. Kısa vadede, fiyatlar yükselmeye ve 152-160 dolarlık kanal arasında işlem görmeye devam edebilir. sonraki direnç seviyesi.

Parabolik SAR, fiyatlarla noktalı çizgi yükselirken kısa vadeli bir boğa koşusunun başladığını gösterdi. Fiyatlar bu tavanı test edebileceğinden, odak noktası 160 dolarlık direnç olacak.

Muhteşem Osilatör, yeşil çubuklar sıfır çizgisinin üzerine çıkarken Monero için de yükseliş ivmesi gösterdi.

Algorand [ALGO]

Kaynak: ALGO / USD, TradingView

Monero gibi, Algorand de bir fiyat düzeltmesinden sonra toparlanıyor gibiydi. Basın zamanında, kripto para birimi son 24 saatte% 5 artışla 0,35 dolardan işlem görüyordu.

ALGO’nun 4 saatlik grafiğine bakıldığında, fiyatlar Kasım ayının sonundan bu yana konsolide edildi ve bu durum, daha düşük en yüksek ve daha yüksek dipler ile karakterize edildi. Yakın gelecekte fiyatlar, 0.32 $ ve 0.35 $ kanalında yatay olarak konsolide olmaya ve ticaret yapmaya devam edebilir.

Bollinger Bantları, oynaklığın son birkaç gün içinde düştüğünü gösterdi.

Chaikin Money Flow, sermayenin Aralık ortasından itibaren istikrarlı bir şekilde düştükten sonra kripto varlığına geri döndüğünü belirtti. Sermaye girişleri, yakın gelecekte 0.37 $ ‘lık direncin test edilebileceği yerlerde fiyatların yükselebileceğini gösterdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!