23 Mart »Para Odası

Bitcoin’in altcoin piyasasının geri kalanıyla ilişkisi birkaç gündür kanıtlandı. Dünyanın en büyük kripto para biriminin fiyat hareketinin arkasında yükseldikten sonra, geçtiğimiz birkaç gün içinde Litecoin, Cosmos ve Dogecoin gibi şirketlerin tabloları, BTC değerindeki karşılık gelen düşüşler sayesinde düştü.

Bitcoin’in yükselişteki toparlanması, piyasayı altların önceki yüksek seviyelerine döndürmenin anahtarı olabilir.

Litecoin Fiyat Analizi

Kripto para birimi, gümüşü Bitcoin’in altını olarak adlandırdı ve Litecoin, yazı yazılırken CoinMarketCap’te 9. sırada yer aldı. BTC gibi, LTC de son zamanlarda volatilite krizlerinin kurbanı oldu ve altcoin’in fiyat hareketleri, yerel zirvesinden bu yana grafiklerde güneye doğru ilerliyor. O zamandan beri Litecoin, 4 saatlik grafikte% 5’in üzerinde bir dizi keskin fiyat düşüşüyle ​​noktalandı.

Bununla birlikte, bu makale hazırlanırken, LTC’nin son fiyat mumunun yeşil sinyallerle parlamasıyla bir miktar toparlanma sürüyordu.

Aynı duruma rağmen, LTC’nin teknik göstergeleri basın sırasında ayılara doğru eğiliyordu. Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının oldukça üzerinde iken, Chaikin Para Akışı son artıştan bağımsız olarak sıfırın altındaydı. Bu, piyasadaki sermaye çıkışlarının gücünü vurguladı.

Cosmos Fiyat Analizi

Litecoin gibi Cosmos da bir hafta önce listelerde yerel zirvesine ulaştıktan sonra düşüş trendinin sonuna geldi. Bununla birlikte, LTC’nin aksine, ATOM’lar daha keskin hale geldi ve altcoin, fiyatın 60 saat içinde% 9,4 ve% 7,9 düştüğünü belirtti. Bu makalenin yayınlandığı sırada kripto, Mart ayının ilk haftasında ve Şubat ayının çoğunda kaydedilen seviyelerde işlem görerek tekrar başa dönmüştü.

Cosmos piyasasındaki düşüşün ölçeği, daha düşük göstergelerle vurgulanırken, Bollinger Bantları güneye doğru bir miktar kısa vadeli fiyat dalgalanması öngörürken, MACD hattı Signal hattının oldukça altındaydı.

Bir hafta önce, blockchain firması Bison Trails, Cosmos için stake etme ve node hizmetleri başlatacağını duyurdu.

Dogecoin Fiyat Analizi

Kripto piyasasındaki en popüler meme kripto para birimi olan Dogecoin, bir dizi beklenmedik fiyat artışları ve Tesla’nın Elon Musk beğenilerinden beklenen bazı onaylar sayesinde geçtiğimiz haftalarda ve aylarda kendisini haberlerde buldu. Bununla birlikte, yazı yazılırken, DOGE, tıpkı alts gibi, son 7 günde önemli bir değer kaybıyla sadece güneye gidiyordu.

Dahası, DOGE’nin işlem hacimleri de durgunlaştı ve aynı ay başladığında görülen seviyelerin oldukça altında kaldı.

Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesine düşme tehdidi altındayken, Muhteşem Osilatör histogramı kırmızı sinyallerle yanıp sönerken düşüş momentumunda bir artış gösterdi.

Litecoin (LTC) fiyatı şu anda 186.17 dolar seviyesinde.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!