23 Mart »Para Odası

Bitcoin’in daha geniş altcoin piyasası üzerindeki etkisi her zamanki gibi ezici olsa da, genel olarak tek tip ve tutarlı değil. Aynısı XRP, SUSHI ve Zcash gibi alts son birkaç gün içinde fiyat hareketleri gözlemlediğinde de görüldü. Bazıları, SUSHI ve Zcash gibi, BTC’nin hareketinin arkasındaki düşüş eğilimlerini sürdürürken, XRP bazılarını şaşırtarak yeniden yükseliyordu.

XRP Fiyat Analizi

XRP, kripto piyasasının ilk 5 düzenli şirketinden biri olan XRP, yazı yazılırken CoinMarketCap’te 7. sırada yer aldı. Geçtiğimiz birkaç hafta ve ay boyunca, yasal işlemler ve listeden çıkarma yalnızca hacimleri ve değerleri önemli ölçüde etkilemekle kalmadı, aynı zamanda Polkadot, Cardano ve Binance Coin gibi diğer kripto para birimlerinin de onu geçmesine izin verdi.

Altcoin piyasasının çoğunun aksine, XRP, BTC’nin basın zamanında 55.000 doları aşmak için mücadele etmesine rağmen grafiklerde ilerliyordu. Aslında, alternatif bir günde% 13’ün üzerinde arttı. Bundan önce, XRP, Bitcoin başlangıçta kendi kendini düzelttiğinde de mevcuttu.

XRP göstergeleri, sadece Parabolic SAR’ın noktalı işaretçileri fiyat mumlarının altında değil, Chaikin Money Flow sıfırın üzerine çıktığı için piyasanın yükselişini vurguladı.

Son zamanlarda yapılan bir analize göre, altcoin piyasasında satış baskısının artma ihtimali var. Relist XRP kampanyası güçlenirse bu pek olası değildir.

SUSHI Fiyat Analizi

Piyasadaki en büyük sekizinci DeFi jetonu olan SUSHI, Bitcoin’in son düzeltmelerinin ardındaki grafiklerde önemli ölçüde düşen birçok altcoin arasındaydı. Aslında, yalnızca son 3 günde, SUSHI% 17’nin üzerinde bir değer kaybetti ve jetonun yakın vadede daha da fazla değer kaybetmesi bekleniyor. Yazım sırasında, kripto en son Mart ayının ilk haftasında görülen bir seviyede işlem görüyordu.

Çok düşük işlem hacimleriyle desteklenen SUSHI’nin göstergeleri, piyasanın ayılarının yanında yer aldı. Bollinger Bantlarının ağzı, basın zamanında güneye doğru sarkarken, Müthiş Osilatör, negatif piyasa momentumunda bir artış hayal etti.

Bununla birlikte, son performanslara rağmen, SUSHI ve AAVE gibi kriptoların piyasadaki bir sonraki altcoin rallisine liderlik edebileceği fikri lehine bir tartışma yapılabilir.

Zcash Fiyat Analizi

Piyasanın önde gelen mahremiyetlerinden biri olan Zcash, ondan önceki SUSHI gibi, birkaç gün önce grafiklerde yerel bir zirveye ulaştığından beri düşüş eğilimi içindeydi. Aslında, altcoin o zamandan beri% 17’nin üzerinde düştü. Aynı şekilde, ZEC, yazı yazarken 4 yıldan fazla bir süredir ATH’sinden% 95’in üzerinde uzaktaydı.

ZEC’in göstergeleri, Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesini tararken, MACD Sinyali çizgisinin oldukça altındayken piyasanın düşüşünü vurguladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 55.669.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!