23 Mart »Para Odası

Monero 215,7 $ destek seviyesinin başında işlem görüyordu ve düşüş göstergeleri önümüzdeki seanslarda kısa vadeli kayıplar gösteriyordu. Tersine, NEM yatay bir kanal içinde hareket ettiğinde, Augur kazancını 50 dolara kadar uzatabilirdi.

Monero Fiyat Analizi

Monero’nun 4 saatlik grafiğine bakıldığında, kripto fiyatı 215,7 dolarlık desteği test ederken düşüş eğilimini vurguladı. OBV düşüş eğilimi gösterdi ve fiyat yukarıda belirtilen işarete yaklaştıkça dengelendi. Piyasa boğaları mücadele ediyor gibi görünürken, RSI aşırı satım bölgesine geçmenin eşiğindeydi, bu da önümüzdeki seanslarda aksamaya yol açabilecek bir gelişme.

Satışlar mevcut fiyat seviyesinde uzarsa, 196.7 $ ‘a düşmek mümkündür. Ancak, bir sonraki destek seviyesi geçmişte bazı satın alma faaliyetleri için güçlü bir temel oluşturduğundan bu durum, tüccarların uzun pozisyonlar almasına izin verebilir.

NEM Fiyat Analizi

Kripto para birimi bu noktanın ötesinde daha yüksek seviyeler görmek için mücadele ederken, 12 Mart’taki keskin bir geri çekilme NEM için acımasızdı. NEM, geri çekilmeden önce çok yılın en yüksek seviyesi olan 0.85 $ ‘da işlem gördüğü için, tüccarlar bir sonraki büyük artışa hazırlanırken fiyatın birikmiş olması mümkündür. 0,40 dolar ile 0,328 dolar arasındaki bölge, piyasa dengede kalırken yatay bir kanalı temsil etti.

MACD düşüş nötr olsa da, 15’in altındaki bir ADX, fiyat açısından zayıf bir eğilimi vurguladı. Yükselişin tersine dönmesi için, piyasanın boğalarının ilk hedefi 0,44 dolarlık direnç seviyesinde bulunuyor.

Augur Fiyat Analizi

Daha geniş piyasa eğilimini destekleyen Augur, fiyat 40 $ işaretinin kuzeyinde yükselirken yükseliş hareketi gördü. Aslında, 30.7 $ ‘lık destekten üst tavana 44.37 $’ lık bir sıçrama, fiyat çalınan bir kanaldan ayrıldığında yaklaşık% 45’lik bir artışı temsil etti. Müthiş Osilatör, bir dizi yükselen yeşil çubuk kaydettikten sonra satın alma tarafında güçlü bir ivme gördü.

Öte yandan, RSI alıcılarda aşırı doymuştu ve yörüngesini üst bölgeden tersine çevirdi. Bu, bir düzeltmenin geldiğini gösterdi.

REP ters yönde hareket ederse, 39,9 dolarlık destek işareti spot ışığında olabilir. RSI üst bölgedeki hareketini uzatırsa, kartlarda 50 $ seviyesine doğru bir artış olabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 54,868,00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!