23 Aralık »Coin Otağ

Bitcoin Cash şu anda grafikte bir yatay hareket dönemiyle karşı karşıya. Varlık 21 Aralık’ta 379 dolara çıktı, ancak güçlü bir düşüş yaşadı.

Süreçte önemli bir destek ihlal edilirken, Token Kısa vadeli grafikteki belirsizlik, piyasa ani bir toparlanma veya daha fazla düzeltme yaşayabileceğinden Bitcoin Cash için belirgindir. Bitcoin Cash 5,7 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti ve listelerde 6. sırada yer aldı.

Bitcoin Cash 4 saatlik grafik

Ticaret Görünümünde BCH / USD

Bitcoin Cash’in grafiğinde tespit edilen en yüksek ve en düşük seviyeler Kasım ayının sonundan bu yana son derece aynı, büyük ölçüde 266 ila 347 dolar arasında korundu, ancak Bitcoin yeni ATH’sine ulaştıktan sonra bazı değişiklikler olması gerekiyordu.

Bitcoin Cash, Kolektif piyasadan çekişini kaybetti ve son düşüşü, Bitcoin ile zayıf bir korelasyon örneğidir. Şu anda 308 dolarlık desteğin hemen üzerinde duran BCH, Arrow yolları ile gösterilen yönlerden birinde hareket edebilir.

Yukarı yönlü bir toparlanma ile 347 $ ‘a döndüğünü göreceğiz, ancak başka bir düzeltme dönemi 287 $ civarında bir düşüş daha kaydedebilir. 50 Hareketli Ortalama şu anda fiyat mumlarının üzerinde kaldı ve düşüş eğilimi seansına doğru eğildi.

Pazar Gerekçesi

Ticaret Görünümünde BCH / USD

EMA Şeritleri, Çizgiler grafiklerde yakınsamayı gördükçe bir tersine dönüş öngörüyor. Bir yükseliş dönemine geçişin bir olasılık olarak kaldığını öne sürdü. Stokastik RSI aşırı satım bölgesindeki yerleşimin kesinlikle kısa vadeli bir olay olduğunu öne sürdü.

Müthiş Osilatör veya AO herhangi bir yükseliş iyileşmesi göstermedi, ancak ayılar da güçlü bir şekilde durmuyordu.

MACD, Düşüş döneminin devam etmesini önerdi.

Sonuç

Bitcoin Cash’in fiyat hareketi şu anda son derece değişken ve ileriye dönük fiyat dalgalanmaları beklenebilir. Değerin 300 doların üzerinde kalmaya devam ettiğinin olumlu bir işaretidir, ancak önümüzdeki birkaç gün içinde işler hızla değişebilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!