22 Nisan • Para Odası

Bitcoin’in çizelgelerdeki fiyat hareketleri, Polkadot, Algorand ve Chiliz gibi altcoinlerin kral madeni paranın hareketini taklit etmesiyle kripto piyasasının geri kalanı üzerinde ezici bir etkiye sahip olmaya devam etti.

Puantiye [DOT]

CoinMarketCap’te 8. sırada yer alan Cryptocurrency Polkadot, 17 Nisan’da 47.63 $ ATH değerine ulaştığından beri dramatik bir şekilde düştü. Aslında, DOT, Bitcoin 60.000 $ ‘ın altına düştüğü ve altcoin piyasasının ivmesini tüketiyor. Yazma sırasında, kripto yalnızca son 9 saatte değerinin neredeyse% 9’unu kaybetmişti.küçük resim

Ünlü Analist: Bitcoin Fiyatındaki Bu Seviyelere Dikkat Edin!

küçük resim

Binance Exchange Araştırıldı!

Dominant Polkadot pazarının düşüş eğilimi, teknik göstergelerinin bulgularıyla vurgulandı. Bollinger Bantlarının ağzı, bir dereceye kadar fiyat oynaklığını göstermek için hafifçe genişliyordu; Chaikin Para Akışı, sermaye çıkışlarının gücünü vurgulayarak sıfırın altına düşmeye devam etti.

Piyasanın geri kalanında düşüş sinyalleri yanıp sönerken, kısa vadede DOT’un fiyat servetlerinde trendin tersine dönmesi beklenemez. Ayrıca, önceki bir analizde tahmin edildiği gibi satış baskısının devam etmesi beklenebilir.

Polkadot (DOT) fiyatı şu anda 35.02 dolar seviyesinde.

Algorand [ALGO]

ALGO, yukarıda belirtilen değerlemeden hala% 65 uzakta, kripto paranın listelerde ATH’sine dokunmasının üzerinden neredeyse iki yıl geçti. Çoğu alts gibi ALGO da genel pazardaki yükselişi takiben yılın ilk çeyreğinde yükseldi. Bununla birlikte, piyasada böyle bir yükseliş bırakıldığında, ALGO keskin bir şekilde düştü ve 17-18 Nisan’daki değer kaybı özellikle yüksek oldu.

Aslında, baskıdan önceki 12 saatlik bir süre zarfında ALGO neredeyse% 10 oranında düştü.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının üzerinde bulundu; Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı satım ve aşırı alım bölgeleri arasında güçlüydü.

Proje, Balancer’ın Algorand topluluğu tarafından kullanıma sunulacağı ortaya çıkmadan birkaç hafta önce haberlerde yer aldı.

Algorand (ALGO) fiyatı şu anda 1.28 dolar seviyesinde.

Chiliz [CHZ]

CoinMarketCap’te, ondan önceki DOT ve ALGO gibi, altcoin Chiliz son 12 saattir dik bir düşüş trendi içindeydi ve token% 11’den fazla değer kaybetti. 17’sinde piyasa çapında düşüşün ardından kripto çoğunlukla sıkı bir fiyat bandında işlem görürken, BTC’nin toparlanamaması altcoin’in tekrar düşmesine katkıda bulunmuş olabilir.

Chiliz pazarındaki düşüş, teknik göstergeleri dikkate alınırken geldi. MACD çizgisi Sinyal çizgisinin altına doğru ilerlerken, Muhteşem Osilatör, histogramında yanıp sönen düşüş ipuçlarıyla piyasa momentumunda bir düşüş kaydetti.

Burada, birkaç hafta öncesine kadar, kripto para biriminin kısa vadeli ticaret ve kazanç için ideal olacak bir altcoin tarafından selamlandığını belirtmekte fayda var.

Chiliz (CHZ) fiyatı şu anda 0,519985 $ seviyesinde.

Feragatname: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleri olup, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.