22 Nisan • Para Odası

Cardano projesi daha bağımsız ve temelde daha güçlü hale gelmek için çalışıyor. Bu büyüme, altcoin’in yılın başından bu yana yükselen değerine kadar izlenebilir. ADA, 2021’de yıla 0.1682 $ ‘dan başlayıp Nisan ayında 1.1841 $’ a yükseldiğinden% 600’lük bir büyüme bildirdi.

Yayınlandığı sırada altcoin, 38.30 milyar dolarlık piyasa değeriyle 1.21 dolardan işlem görüyordu.

küçük resim

Günün Özeti Crypto Para Gündemi | 22 Nisan 2021

küçük resim

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: 22 Nisan

Cardano (ADA) Bir Saatlik Grafik

Piyasa değeri açısından altıncı en büyük kripto varlığı olan ADA’nın değeri muazzam bir şekilde artıyor. Piyasa oynaklığı fiyatı etkilemiş olsa da, kullanıcılar hala güçlü getiriler ve daha güçlü büyüme gördüler. Yukarıdaki grafik, fiyatın kısa vadede yükselen ve düşen kanal arasında sınırlı olduğunu gösterdi.

Şu anda fiyat yükselen bir kanalda yükseliyor gibi görünse de, önceki fiyat dağılımına bakıldığında yüksek bir fiyat düşüşü olasılığı vardır.

AKIL VERME
Fiyat yükselen bir kanalda düştükten sonra oynaklık arttı. Bu, yaklaşan fiyat oynaklığını artırabilecek Bollinger Bantlarının farklılaşmasıyla belirtildi. Fiyatın düşüşü, sinyal çizgisi ve 50 hareketli ortalamanın mum çubuklarının üzerine yükselmesiyle düşüş eğilimine yol açtı ve düşüş eğilimi gösterdi.

Bu arada, göreceli güç endeksi, aşırı satım bölgesine yaklaştıktan sonra, dijital varlığın şimdi denge bölgesine doğru ilerlediğini gösterdi. Ancak, ADA’nın yükselmesi için yeterli ivme yoktu. Bu, momentumun düşüş sinyali olan negatif bölgeye düştüğünü belirten Müthiş Osilatör tarafından doğrulandı.

ÖNEMLİ SEVİYELER
Giriş Seviyesi: 1,20 $
Kâr Al: 1,17 $
Durdurma Seviyesi: 1,23 $
Ödül Riski: 1.14

SONUÇ
Mevcut ADA pazarı, pazarda bir fiyat kırılmasının yol açtığını öne sürdü. Yükselen bir kanalda fiyat yükseldikçe, göstergeler fiyatın düşeceğini ve desteği 1,19 dolarda test edeceğini gösteriyor.

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 1.20 dolar seviyesinde.

Feragatname: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleri olup, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.