22 Nisan • Para Odası

Ethereum fiyatı 22 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.617 $ ‘a ulaştı. Bu, Pazar günkü düşüşün ardından Bitcoin piyasasının toparlandığı bir zamanda oldu. ETH’nin fiyatı yükseliyordu ve çeşitli direnç seviyelerinden geçerek 2.582 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum 4 Saatlik Grafik

ETH grafiği, bir artış fiyatı yukarı itene kadar fiyatın 2.229 dolarlık destek çizgisinin altına düştüğünü gösterdi. Alıcılar piyasayı doldurdu ve fiyatı 2.403 doların üzerine çıkarıp tüm zamanların en yüksek seviyesini bildirdi.küçük resim

Bitcoin Hakimiyetinin Düşüşü Altcoin Sezonunu Başlatıyor mu?

küçük resim

Polkadot (DOT), Algorand (ALGO), Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi: 22 Nisan

Piyasadaki yüksek oynaklık göz önüne alındığında, varlık aşırı satın alındıkça fiyat tersine dönebilir.

AKIL VERME
Bollinger Bands, piyasanın yüksek volatiliteye açık olduğunu belirtti. Bu, fiyat yükselmesine rağmen oynaklığın da büyük bir düzeltmeye neden olabileceği anlamına geliyordu. Bu arada sinyal çizgisi mum çubuklarının altında kaldı ve bu da fiyatın yükseldiğini gösteriyordu.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), alıcıların piyasada olduğunu doğruladı. Dijital varlık, aşırı alım bölgesine yaklaştırılıyordu. Varlık aşırı satın alındıkça fiyat düşebilir ve yüksek momentum fiyatın daha da düşmesine neden olabilir.

ÖNEMLİ SEVİYELER
Giriş Seviyesi: 2.557,39 $
Kar Al: 2.422,88 Dolar
Durdurma Seviyesi: 2.627,42 $
Ödül Riski: 1.92

SONUÇ
Ethereum’un güncel grafiği [ETH] fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu gösterdi. Bununla birlikte, dijital varlık aşırı satın alındıkça ve desteği 2.403 $ olarak test ettikçe, yükselen fiyat düşüşe geçebilir. Momentum düşen fiyatı artırabilir ve kısa vadeli tüccarlar yaklaşan bir düzeltmeden yararlanma fırsatını değerlendirmek isteyebilir.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 2.530.25 $ seviyesinde.

Feragatname: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleri olup, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.