22 Mart »Para Odası

Piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum’un kırmızı bölgede daha da derinlere inmesinden sonra, altcoin piyasası da aynı şeyi takip etti ve ilgili çiftlerindeki kayıpları tazeledi. Benzer şekilde, VET ve XLM önümüzdeki seanslarda ek kayıplar öngördü, ancak ZEC% 50 Fibonacci düzelme seviyesinde bir miktar iyileşme gösterdi. Yazım anında Bitcoin 56.306 dolardan işlem görürken, Ethereum 1.770 dolara dokundu.

Yıldız Lümenleri [XLM] Fiyat Analizi

Kaynak: XLM / USD, TradingView

Stellar Lumens, son 24 saatte% 4 düşüşle 0,394 dolardan işlem gördü. Eskiden ilk 10 kripto para birimi arasında yer alan XLM, yazım sırasında 0,0407 dolarlık desteğini kaybetti ve teknikler daha kısa vadeli kayıplara işaret etti.

Müthiş Osilatör, düşüş yönünde ivme kazandı ve aynı yarı çizginin altına düşerse, XLM de büyük olasılıkla baskı süresi desteğinin altına düşecek. RSI aşırı satım bölgesinde henüz tepe noktasına ulaşmadı ve piyasada düşüş eğilimi gösterdi.

VeChain [VET] Fiyat Analizi

Kaynak: VET / USD, TradingView

VeChain, son 24 saat içinde% 8’in üzerinde bir kazanç elde etmiş olsa da, daha geniş pazarın düşüş eğilimi göz önüne alındığında kartlarda potansiyel bir tersine dönme yaşandı. RSI, alıcıların aşırı doygunluğunu gösterdi ve 4 saatlik grafikte kırmızı bir mum çubuğu göründüğü için aşırı satım bölgesini işaret etti.

MACD çizgisi Sinyal çizgisinin üzerine çıktı, ancak histogram, alım tarafında zayıflama ivmesi kaydetti. Bununla birlikte, sağlıklı ticaret hacimleri düşüş eğilimine karşı çalıştı ve sonraki birkaç seans, rekor seviyelerden bir düzeltme açısından daha fazla netlik katacak.

Zcash [ZEC] Fiyat Analizi

Kaynak: ZEC / USD, TradingView

Zcash, genellikle bir devam seviyesi olarak kabul edilen% 50’lik kritik Fibonacci geri çekilme seviyesini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyaydı. Yukarıdaki seviyenin altına bir düşüş, ZEC için düşüş trendinin devam ettiğini gösterebilir. % 38,2 seviyesi 136,21 dolar civarında kaldı ve genel piyasadaki düşüş eğilimleri muhtemelen fiyatın bu noktaya yaklaştığının bir göstergesi olabilir.

MACD’deki düşüş eğilimi, özellikle histogramdaki kırmızı çubukların uzunluğundaki artışla destekleniyorsa, yeni kayıplara işaret edebilir. Chaikin Para Akışı, endeks geri çekilmenin altına düştüğü için güçlü sermaye çıkışları da gösterdi.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 57.849.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!