22 Mart »Para Odası

Binance Coin [BNB] Son birkaç ayda önemli bir kripto para birimi haline geldi ve 40,96 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Üçüncü en büyük kripto para birimi, fiyatı 39 dolardan 275 dolara çıkarken yılın başından bu yana% 596 büyüme gördü.

Kripto para birimi, son derece değişken piyasadan kaçınmayı başardı ve yalnızca minimum düzeltmeyle yüksek fiyatını korudu. Bitcoin ve kalan altcoin piyasası bir satışa tanık olurken, BNB’nin fiyatı çok fazla etkilenmedi ve baskı anında 265,86 dolardan işlem görüyordu.

Binance Coin 1 Uydu Grafikleri

Yukarıdaki grafik, BNB’nin büyümesine ve piyasa gücünü 200 dolarda tutmasına izin verdi. 17 Mart’ta gözlemlenen dalgalanmanın ardından, BNB, değerini 256 dolara düşüren bir düzeltmeyle karşılaştı. Değer tersine döndü ve dijital varlık şu anda 262 ABD doları ile 272 dolar.

Kısa vadeli piyasadaki bu yatay hareket, piyasanın büyük dalgalanmalardan nasıl etkilenmediğine ve bu seviyede ticarete devam edebileceğine iyi bir örnektir.

AKIL VERME
Bollinger Bantları, fiyata yakın bir noktada birleşerek BNB piyasasının yüksek oynaklıktan yoksun olduğunu gösterdi. Halbuki, devam eden satış nedeniyle sinyal hattı şamdanlarla birbirine bağlanmıştır. Ancak piyasa henüz düşüş eğilimi göstermedi.

Bu arada, Göreceli Güç Endeksi (RSI), varlığın kabul edilebilir bir aralıkta kaldığını ve son birkaç gün içinde aşırı alım veya aşırı satım bölgesinde hareket etmediğini gösterdi. Satış nedeniyle RSI değeri 49’du, ancak yine de denge bölgesine daha yakındı. Bu, alıcıların ve satıcıların öğleden sonra birbirlerine sahip oldukları anlamına geliyordu.

Chaikin Para Akışı sıfır seviyesinin üzerinde geziniyordu, bu da paranın BNB piyasasına aktığı anlamına geliyordu.

SONUÇ
BNB tüccarları dijital varlığın yüksek değerini koruyor ve güçlü destek nedeniyle madeni para 262 $ ‘da desteği tutmaya devam etti. Beklenmedik dalgalanma piyasaya çıkmadığı sürece bu seviyede devam edebilir.

Binance Coin (BNB) fiyatı şu anda 267,19 dolar seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!