22 Mart »Para Odası

Ethereum 1.841.99 $ ile 1.725.89 $ aralığında hareket ederken, zincir üzerindeki ölçümler dengeye yakın bir piyasa gösterdi. Waves, EOS yükselen bir kanalda işlem yaparken 10,2 dolarlık direncin üzerinde bir kırılma girişiminde bulundu.

Ethereum [ETH]

Yazım sırasında, dünyanın en büyük altcoin’i olan Ethereum, dengeli bir piyasayı yansıtan anlık desteğinin ve direncinin orta noktasında işlem görüyordu. 24 saatlik işlem hacimleri 20 Milyar Dolardan çekildi ve% 23 düştü. Göstergeler bir dereceye kadar istikrar gösterdi ve ETH’nin mevcut kanalından bir kırılma sinyali vermedi.

Büyük Osilatör boğa nötr iken RSI 40’ın üzerinde kuzeyi işaret etti. Boğalar için kısa vadeli hedef, 1.841.9 dolarlık direncin üzerinde bir hareketle dinlendi ve bu seviyeyi yeniden ele geçirmek, bir sonraki hedefe 1.909.81 dolardan yükselmeye izin verecek. Mevcut destek hattının altına bir düşüş muhtemelen 1.600 $ ‘a doğru bir satışla sonuçlanacak ve 1.15 Milyar $ ETH seçeneğinin 26 Mart’ta sona ermesiyle, bu düşük seviyeye doğru bir düşüş ihtimali vardı.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 1.760.74 dolar seviyesinde.

EOS

3,28 dolarlık desteğin dönüşü, EOS rekorunu giderek daha yüksek seviyelerde gördü ve bu da 4 saatlik zaman diliminde bir yukarı kanalın ortaya çıkmasına neden oldu. Baskı anında fiyat kırmızı olsa da modelin sınırları içinde kaldı. Bununla birlikte, düşüş göstergeleri, EOS’un 4,12 dolar desteğinin altına düşme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu ve düşük trend çizgisinin altında bir hareketin muhtemelen trendin tersine döndüğünü göstereceğini gösterdi.

MACD çizgisi sinyal çizgisinin oldukça altında işlem görürken, Müthiş Osilatör’deki kırmızı çubuk yarım çizginin bile altına düştü. Boğalar kanalın kırılmasını engellerse, fiyat muhtemelen kuzeye yönelecek ve önümüzdeki seanslarda 4,47 $ direncinin üzerine çıkacaktır.

EOS fiyatı şu anda 4,28 dolar seviyesinde.

DALGALAR

EOS’un aksine, Waves son 24 saatte kazançlar gördü ve fiyat 10,2 dolarlık direncin üzerinde yükselmeye yakın. Bununla birlikte, 10 doların üzerindeki alan genel olarak bir miktar satış baskısı gördü ve bir kopma durumunda boğaların yükselmeye devam edip edemeyeceğini not etmek ilginç olurdu. OBV’nin yukarı yönlü yörüngesine devam etmesi ve piyasada sağlıklı satın alma baskısı göstermesi gerekecek.

Stokastik RSI, WAVES 10 $ işaretinin altına düştüğü için düşüş eğilimi gösterdi, ancak aşırı satım bölgesinden çıkan bir yükseliş, fiyatın bir kez daha yükseldiğini gördü. Üst bölgeye doğru bir artış da fiyata yansıyacak ve onu bir sonraki hedef olan 11.06 $ ‘a yükseltecek.

WAVES fiyatı şu anda 10.48 dolardan alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!