22 Mart »Para Odası

EOS, mevcut fiyat seviyesindeki düşüşe rağmen 200-SMA’nın üzerinde kaldı. Aave, azalan üçgenden bir kopma öngördüğü gibi, önümüzdeki seanslarda alımlar artarsa ​​SUSHI 19.18 $ seviyelerini toparlayabilir.

Kaynak: CoinStats

Bitcoin için fiyat 60 bin dolar civarında güçlü bir dirençle karşılandı ve şu anda 56,219 dolardan işlem görüyor.

EOS Fiyat Analizi

Kaynak: EOS / USD, TradingView

EOS, yaklaşık üç hafta boyunca 200-SMA’nın (yeşil) altında kalırken, 4,1 dolarlık direncin üzerindeki artış, yeni fiyatları uzun vadeli hareketli ortalamanın üzerine çıkardı. 50-SMA (mavi) ve 200-SMA arasındaki geçiş, fiyatın uzun vadeli yörüngesi açısından da yükselişe neden olabilir. Boğalar için kısa vadeli hedef, 4,47 dolarlık dirençten yukarı doğru bir kırılmada yer alabilir.

Ancak, boğaların önce piyasadaki bazı düşüş koşullarını test etmesi gerekecek. Histogram, sinyaller MACD çizgisinin üzerine çıkarken düşüş ivmesi kaydetti. Öte yandan, Stokastik RSI aşırı satım bölgesinde hareket etti ve üst bölgeye doğru bir geri dönüşün, baskı dönemi devam etmesine rağmen EOS’un önemli desteğini sürdürmesi muhtemel.

Aave [AAVE] Fiyat Analizi

Kaynak: AAVE / USD, TradingView

Aave, 450 dolar seviyesinden geri çekilmesinden bu yana, 4 saatlik zaman diliminde bir dizi üs yaptı. Bu, bazlar 358,1 dolar desteğinde sabit kalırken, azalan bir üçgenin oluşumuna yol açtı. Grafikteki harekete göre desteği 301,9 dolarda öne çıkarabilir. Müthiş Osilatör, önümüzdeki seanslarda düşüş momentumunda bir artış olduğunu gösteriyorsa, fiyat muhtemelen düşüş eğilimi çizgisinin altına düşecektir.

Bununla birlikte, Stokastik RSI’daki yükseliş eğilimi, kalıbı geçersiz kılabilir ve Aave’nin üst trend çizgisinin üzerinde kırıldığını görebilir.

SushiSwap [SUSHI] Fiyat Analizi

Kaynak: SUSHI / USD, TradingView

SushiSwap rekor seviyelerden düştüğü ve yazı yazılırken 19,1 $ desteğinin altında işlem gördüğü için kayıplar şu anda% 16’nın üzerinde. Mevcut fiyat seviyesinde bir satış, fiyatın bir sonraki savunma hattına doğru 18.1 $ ‘a düştüğünü görecek. Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri kilit alanların altına taşındı ve kripto varlığı, yukarıda belirtilen desteği kırdıktan sonra düşüş eğilimi gösterdi.

OBV, satın alma baskısı olmadığını gösterdi ve baskı sırasında işaret etti. Bununla birlikte, alım tarafındaki hacimli bir artış, satış baskısının bir kısmını hafifletecek ve fiyatı tersine çevrilmiş direnç bölgesinin üzerine itecektir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 57.514.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!