20 Mart »Para Odası

Ethereum’daki kazançlar, 1.853 dolarlık dirençle sınırlandı ve mevcut kanalının üzerinde bir hareket kısa vadede belirsiz görünüyordu. EOS,% 38,2 Fibonacci seviyesindeki toparlanmanın arkasında yükseliş gücü gösterdi. IOTA yatay bir kanalda ticaret yapmaya devam ederken, ENJ basın süresi desteğini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

Ethereum [ETH]

Yaklaşık iki haftalık bir süre boyunca Ethereum, 1.732 ile 1.853 dolar arasında büyük ölçüde sınırlı kaldı. 4 saatlik grafiğe bakıldığında, ETH bir sonraki ATH’ye sıçramadan önce bir birikim döneminin hala devam ettiğini gösterdi. Alıcılar fiyatı mevcut kanaldan kuzeye doğru itmeye çalışsa da, ayılar tarafından hızla reddedildi.

OBV, satıcıların 1.940 $ fiyat seviyesinde alıcılardan daha ağır bastığını gösteren keskin bir düşüşe tanık oldu. O zamandan beri, endeks piyasada alım faaliyeti eksikliği yaşadı. Yazım sırasında yükseliş nötr olan MACD, kısa vadede bir kırılma sinyali vermedi. Önümüzdeki birkaç seans, ETH hareketinin mevcut kanalı içinde hızla hareket ettiğini ve bir sonraki büyük fiyat dalgalanması için 24 saatlik işlem hacimlerinde bir artış olduğunu görebilir.

EOS

EOS’daki Müthiş Osilatör, fiyat% 50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin üzerine çıkmaya çalışırken satın alma tarafının arkasında ivme gösterdi. Son 30 günde% 9’u aşan kayıplarla, mevcut fiyat hareketi yükseliş tarafı için çok önemli bir gelişme oldu. Başarılı bir kırılma, EOS işleminin yaklaşık bir aydır görülmeyen bir seviye olan 4.4 $ işaretinin üzerinde olduğunu da görecektir.

RSI, 60’ın üzerine kuzeyi işaret etti ve piyasada yükseliş gücü gösterdi. Basın yayınlandığında ticaret hacimleri büyük ölçüde susturulduğu için karışıma bir miktar şüphecilik eklendi. Bu, bir patlama tahminine karşı çalıştı.

IOTA

10’luk bir ADX okuması, fiyat 1,43 ila 1,27 dolar arasında işlem görmeye devam ettiği için IOTA için bir eğilim olmadığını gösterdi. Basın zamanı fiyat seviyesinin yükselme eğilimi göstermesi ve üst trend çizgisine yaklaşması nedeniyle yatay bir kanalda alt trend çizgisine dönüş bekleniyordu. Stokastik RSI, endeks üst bölgeye dokundukça bazı aşırı alım koşulları gösterdi.

Rangbound hareketinden yararlanmak isteyen tüccarlar, direnç üzerinden satış yapabilir ve destek satın alabilir. Bununla birlikte, boğalar, 200-SMA (yeşil) ile çakışan bir seviye olan düşük trend çizgisinin altındaki bir hareket konusunda dikkatli olmalıdır. 1,73 dolarlık bir sonraki savunma hattı, düşüş senaryosunun odak noktası olacak.

Enjin Coin [ENJ]

OBV, daha düşük düşüşler oluşturdu ve fiyat 3,1 doların üzerine çıkmadan önce Enjin Coin için satın alma yorgunluğunun sinyalini verdi. Geçtiğimiz birkaç gün ENJ’nin 2,43 dolar desteğinin altına düştüğünü gördü, yukarıda belirtilen işareti geri çekti ve bir kez daha güneye doğru hareket etti.

Başar Osilatördeki düşüş eğilimi gösteren ikiz tepe kurulumu, kırmızı çubukların yarım çizginin altına düştüğünü gördü ve bu da fiyatın baskı süresi desteğine düşebileceğini gösteriyor. Böyle bir hareket muhtemelen bir sonraki destek seviyelerini 2,20 dolar ve 1,92 dolar olarak vurgulayacaktır.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Yani ne düşünüyorsun? Düşüncelerinizi yorum ve mesaj olarak iletebilirsiniz. (:

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!