17 Nisan »Para Odası

Polkadot ve Enjin Coin simetrik üçgenlerle işlem görüyordu ve eğer Bitcoin bir sonraki hamlesinden önce 60.000 $ ‘ın altına çekilirse, bu altcoinlere sermaye girişi bir koparma meydana gelirse değerlerini daha da artırabilir. Yükselişin bir sonucu olarak, DOT 50 $ ‘a yükselebilirken, ENJ 4 $ işaretine dokunabilir. Öte yandan Bitcoin SV, yukarı yönlü yörüngesine devam etmeden önce 324,2 dolarlık desteğe düşebilir.

Puantiye [DOT]

Polkadot, Nisan ayının ilk haftasında ATH’sini yakaladığından bu yana birkaç düşük zirve yaptı. Bu dönemde fiyat da arttığı için 4 saatlik ve 1 saatlik zaman dilimlerinde simetrik bir üçgen belirdi. DOT, modelin oluşumundan önce yükselen bir eğilim gösterdi ve bu nedenle yukarı doğru bir kırılma bekleniyordu.

Sıkışan Momentum Göstergesi, düşüş yönünde zayıflayan momentumu vurguladı ve yarı çizginin üzerindeki ilk yeşil çubuk bir satın alma sinyali sunabilir. MACD’deki yükseliş eğilimi de olumlu bir sonuç doğurdu. Bir kırılma durumunda,% 38,2 ve% 50 Fibonacci uzatma seviyeleri sırasıyla 47,8 $ ve 50,01 $ ‘dır.

Polkadot (DOT) fiyatı şu anda dolar seviyesinde alıcı buluyor.

Bitcoin SV [BSV]

286,3 dolarlık direncin üzerinde bir kırılma, Bitcoin SV’yi 450 dolara yükseltti. Aslında, bir şamdan son 24 saatte 490 dolara bile dokundu. Ancak RSI, bir sonraki yükselişten önce istikrar kazanması gereken doymuş bir piyasaya işaret etti. MACD histogramı, Signal hattı hızlı hareket eden çizgiyi yakalamaya çalışırken bir miktar zayıflama ivmesi kaydetti.

Mevcut piyasa koşulları güçlü bir şekilde yükseldikçe, BSV grafikte bir geri çekilme meydana gelmeden önce 450 $ veya hatta 460 $ ‘a ulaşabilir. Yatırımcılar, bir düzeltmenin başlangıcını belirlemek için düşüş eğilimi gösteren bir topaç arayabilirler. Böyle bir durum savunma cephesini 324.2 $ ‘da vurgulayabilir.

Bitcoin SV (BSV) fiyatı şu anda dolar seviyesinde alıcı buluyor.

Enjin Coin [ENJ]

Enjin Coin ayrıca 4 saatlik zaman diliminde simetrik bir üçgen içinde işlem gördü. Mevcut piyasa durumu, alıcılar ve satıcılar arasında bir miktar dengeyi yansıtıyordu, ancak bu, bir kırılmadan önce tipik bir gözlemdi. MACD çizgisi Sinyal çizgisinin üzerine yerleştirildi ve yarım işaret üzerinde yüzdü.

ADX, yazım sırasında 11’den güneye işaret ettiğinden, fiyat, beklenen yükselişten önce birkaç seans daha yatay olarak işlem yapmaya devam edebilir. Kazançlar 3,5 ABD doları ile sınırlanabilirken, bunun üzerindeki bir hareket ENJ’nin 4 ABD dolarının kuzeye dokunduğunu görmesi muhtemeldir.

Enjin Coin (ENJ) fiyatı şu anda dolar seviyesinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgili kişilerin veya yazarların görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!