16 Hediye • Madeni Para Odası

Monero, siber yazılım saldırıları için tercih edilen bir fidye yazılımı haline geldiği için son zamanlarda ilgi odağı oldu. Uniswap V3’ün korumalı kaynak kodu anonim geliştiriciler tarafından HolaSwap adlı bir çatal oluşturmak için kopyalandığından, SUSHI piyasa değerinin % 5,4’ünü kaybettiği için bu hafta öne çıkan diğer şeyler oldu.

para birimi [XMR]

Monero 315 dolar direnç seviyesine doğru ilerliyor. Madeni para, son 2 gün içinde %17,6’lık bir artış gördü ve madeni parayı 283 dolara getirdi. Squeeze Momentum Göstergesine göre, basım anında beyaz noktaların varlığı nedeniyle jeton aktif bir dönüşte gibi görünüyordu. Ancak, yükseliş baskısının azaldığı gözlemlenebilir.

Hem Basit Hareketli Ortalama çizgileri – 50 SMA (turuncu) hem de 100 SMA (kırmızı) – mum çubuklarının altında güçlü bir şekilde yükseliş gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi’nde (RSI), mor çizgi aşırı alım bölgesine aynı tırmanışla biraz yükseldi.

Göstergelere göre, madeni para hafif bir fiyat düşüşü görebilir, ancak aynısı sadece bir piyasa düzeltmesi olacaktır.

suşi takası

SUSHI, 8 Haziran’daki düşüşü dirence çevirene ve 7.2 $’da kritik bir destek seviyesi oluşturana kadar uzun bir süre 9.6 $’da güçlü desteği tuttu. Son 24 saat içinde, kripto para 9,6 doları desteğe çevirmeye çalıştı ve yazının yazıldığı sırada 8,8 dolardan işlem görüyordu. MACD göstergesi 13 Haziran’da bir yükseliş geçişi kaydetti. Ancak yazı yazılırken mavi gösterge çizgisi ve kırmızı sinyal çizgisi nötr çizgiyle aynı hizada kaldı.

On Balance Volume (OBV), gösterge 0 işaretinin altına düşmeye devam ettiği için piyasada satışın devam ettiğini gösterdi. Yazma sırasında, Parabolik SAR, mum çubuklarının üzerinde görünen beyaz noktalar ile aktif bir düşüş trendi gösteriyordu.

Madeni paranın direnç seviyesini geçmesi için, madeni paranın daha güçlü bir momentuma ihtiyacı olacak. Bununla birlikte, daha geniş piyasa ipuçları, yakın vadede bir fiyat düşüşüne işaret ediyor.

UNISWAP

13 Haziran’da UNI, 22.1$’ı bir destek seviyesine geri çekmeyi başardı ve yazının yazıldığı sırada 23.3$’dan işlem görüyordu. Madeni para, 4 saatlik grafikte daha düşük dipler kaydederek yana doğru hareket etmeye devam etti. Chaikin Money Flow, gösterge hafif bir artış gösterirken sermaye girişlerinin arttığını gördü.

Bollinger Bantları paralel kalırken hafifçe yükseldi ve taban yazı yazarken destek görevi gördü. Düşen Ortalama Yön Endeksi (ADX) de zayıf bir aktif eğilime işaret etti. Bu, madalyonun ileri hareketine biraz istikrar getirebilir.

22.1$ kritik bir destek seviyesi olmaya devam ediyor ve bu seviyenin altına inmek UNI için destek seviyesi olarak 18.6$ getirecek.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 39.171.00 dolardan alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.