14 Nisan »Para Odası

Bitcoin Cash’in kazançları% 200 Fibonacci uzatma seviyesinde (819,2 $) kısa kesildi, ancak boğalar fiyatı daha yükseğe çıkarmak için sonraki birkaç seansta eğildi. SUSHI kısa süre önce alçalan kanalının kuzeyini geçtikten sonra 17 dolarlık işareti yeniden ele geçirdi. Son olarak, Qtum’un grafiklerde küçük bir geri çekilme ile karşılaştıktan sonra 17 doların üzerine çıkması bekleniyordu.

Bitcoin Cash [BCH]

25 Mart’taki ralliyi ve sonrasında geri çekilmeyi kullanarak, Bitcoin Cash’in 4 saatlik grafiğinde bazı Fibonacci uzatma seviyeleri vurgulandı. MACD’de düşüş eğilimi görüldükten sonra azalan bir kanal ortaya çıktı. Bu modelden 663,96 dolarlık desteğin üzerinde bir kırılma, fiyatı 819,2 dolardan% 200 Fibonacci uzatma seviyesine itti.

Ancak, bu noktada bir tersine dönüş meydana geldi ve BCH, yazı yazarken güneye doğru ilerliyordu.

MACD, saatlik zaman diliminde (gösterilmemiştir) düşüş eğilimi gösterirken, 4 saatlik zaman dilimi daha zayıf momentum gösterdi. Acil destek alanları% 141.4 ve% 127.2 genişleme seviyelerinde kaldı, ancak 800 $ ‘lık psikolojik seviyede de bir tersine dönüş meydana gelebilir. RSI aşırı alım bölgesinden yönünü tersine çevirdi, ancak yükseliş koşulları göz önüne alındığında 50’nin üzerinde kalması beklenebilir. Marketin içinde.

Bitcoin Cash (BCH) fiyatı şu anda 820,82 dolar seviyesinde.

SushiSwap [SUSHI]

SushiSwap’in 4 saatlik grafiğinde, fiyat 17 dolardan yavaşça düştüğü için aşağı doğru eğimli bir kanal görüldü. Modelden bir kırılma meydana geldi ve SUSHI bir kez daha 17 dolar seviyesini geri çekti. Sıkılaştırıcı momentum göstergesi, dalgalı bir piyasadaki yükseliş trendinin yükselişini vurguladı.

Ancak 24 saatlik ticaret hacimleri bir nefes aldı ve RSI aşırı alım bölgesinden güneye doğru hareket etti. Bu, SUSHI’nin keskin bir yükseliş trendi fark etmeden önce istikrara kavuşabileceğini öne sürdü. Orta-uzun tahmin hala yükselişteydi ve bu dönemde bir ralli SUSHI’nin 20 $ işaretini geri kazanmasını sağlayabilir.

SushiSwap (SUSHI) fiyatı şu anda 17.00 dolar civarında.

Qtum

Qtum, azalan kanalın üst trend çizgisinden kuzeye hareket etti ve 17 doların biraz üzerine çıktı. Yukarıda belirtilen seviyede bir miktar direnç vardı, ancak boğaların önümüzdeki seanslarda onu devirmesi tercih edildi.

Müthiş Osilatör, düşüş eğilimi gösteren bir ikiz oluşturdu ve QTUM 18 $ seviyesine dokunduktan sonra geri çekilirken momentum tarafları kaydırdı. Fiyat 14,2 dolarlık destekten geri dönerken ivme bir kez daha el değiştirdi.

Gösterge yarım çizginin üzerinde bile hareket etti ve ek yeşil çubuklar 18 $ ‘ın kuzeyinde yükselebilecek bir fiyat artışına işaret edebilir. Stokastik RSI daha yüksek zirveler oluşturdu ve yükseliş eğilimi gösterdi. Stokastik RSI bir tersine dönüş alanında hareket etse de, yükseliş tarafı hızlı geri çekilmeye direnebilir.

QTUM fiyatı şu anda 15.17 dolardan alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!