1,32 Dolara Yükselebilir! »Coin Otağ

Yazım sırasında XRP fiyatları 0,77 dolara yükseldi. Görünür bir direnç, Eylül 2018’in en yüksek seviyesi olan 0.80 $ seviyesinde.

XRP’ye Genel Bakış

Ripple fiyat yükseliyor. Alıcılar, son işlem haftasında etkileyici bir performansla iyimserdi.

Son 10 gün içinde Ripple Boğalar birkaç direnç seviyesini temizledi. Kayda değer temizleme çizgileri 0,30 dolar, 0,45 dolar, 0,50 dolardı ve şimdi hedef 0,80 dolar (Eylül 2018’in en yüksek seviyesi).

Mum çubuğu ayarlamalarından, mevcut yükseliş trendi umut verici olabilir. İşlem hacimlerinde artış var.

Önemli olaylar, Aralık 2018 ortalamalarında olmasa da, alıcıları harekete geçirebilir. Sonuç olarak, bu önümüzdeki haftalarda daha iyi zirvelere zemin hazırlıyor.

XRP Piyasa Hareketleri

Haber cephesindeki gelişmeler boğaları destekliyor. Ülkedeki bankaların doğrudan Kripto para birimleriyle ilgili şirketleri içerebilecek yasal endüstrileri kara listeye almasını önleyen Amerika Birleşik Devletleri Para Denetleme Ofisi’nin (OCC) son önerisi ile yükselişe geçti.

Ripple yöneticiler, benimsenmesi için formüle edilecek kripto para birimleri ve blok zinciri ile ilgili daha iyi yasalar üzerinde çalışıyor.

Anlaşılır bir şekilde, RippleCommisyon ücretlerini önemli ölçüde düşürme ve fonların kilidini açma planlarıyla banka havalesi yapar. Düzenleyici açıklık, ana ortakları düzenlenmiş finansal kurumlar ve küresel bankalar olduğu için işlerini etkilemede uzun bir yol kat ediyor.

RippleIt, stratejisini merkez bankası destekli para birimleri (CBDC’ler) üzerinde tanımlamayı planlıyor. Yakın tarihli bir iş ilanında, kâr amacı güden şirket, XRPL’nin girişimlerine nasıl entegre edilebileceği konusunda CBDC’ler ve merkez bankaları ile iletişim kurmak için bir yönetici işe almak istiyor.

Bu arada, Ripple Desteklediği bir oyun şirketi olan Forte, XRP’yi 140 milyar dolarlık oyun endüstrisine getirmek için çeşitli şirketlerle ortaklık yapıyor. Forte aracılığıyla, bu firmalar oyun içi varlıkların ve ekonomilerin kontrolü ve yönetimi için blockchain teknolojisini kullanacak.

XRP Fiyat Tahmini

Ripple fiyatı güçlü bir şekilde yükseliyor.

Haftalık grafikte XRP fiyatları yalnızca Haziran 2019’un üzerine çıkmakla kalmadı, aynı zamanda 0.80 $ ‘ın üzerinde olası bir moonshot için de nedenler var.

XRP, Aylık direnç eğilimi çizgisinin üzerindeki kırılmanın ardından Temmuz ayı sonunda başlayan yükseliş modelinde işlem görüyor. Artışa eşlik eden ortalama işlem hacimlerinin üzerindeydi. Sonra Ripple Fiyatı, geçen haftanın trend devamına kadar ara vermeden birikti ve Ağustos 2020’nin en yüksek seviyesi 0.34 $ ‘ın üzerine çıktı.

Ripple fiyat yükseliyor ve hacimler hala aralık dahilinde. 2017’nin sonlarında gerçekleşen rallinin ardından 2018’in kayıpları madeni para düşüşünü ve kazançlarını tersine çevirdi. Geri çekilme, Fibonacci düzeltme aracının gösterdiği gibi yüzde 95’in üzerindeydi.

0.80 $ işareti, yüzde 78.6 Fibonacci seviyesine denk geliyor. Alıcılar bu seviyeyi kırarsa, XRP fiyatının 1.32 $ ve 1.72 $ ‘a yükselme şansı,% 61.8 ve% 50 Fibonacci geri çekilme seviyeleri mümkündür.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!