1,15 Milyar Dolarlık ETH Seçeneği Sona Erdiğinde Ne Beklemeli? »Coin Otağ

Ethereum Berlin yükseltmesi için ETH topluluğu hızlandıkça, CoinMarketCap’ten alınan fiyat verilerine göre altcoin 1836 dolardan işlem görüyor. ETH’nin fiyatı son 24 saatte% 2 arttı, ancak dolaşımdaki arzın ETH 2.0’ın mevduat sözleşmesindeki artan toplam değer nedeniyle düşmesi bekleniyor. Altcoin arzındaki düşüş bir yükseliş trendi olabilir. Bu, önümüzdeki haftalarda fiyat rallisindeki yükseliş eğiliminin tersine döndüğünü gösteriyor. Bununla birlikte, fiyat düzeltmesine yol açabilecek bir engel var, 1,15 Milyar $ ETH seçeneğinin süresi 26 Mart’ta dolacak.

İşte 1,15 Milyar Dolarlık ETH seçeneğinin sonundan bekleyecekleriniz.

ETH 2.0 sözleşmesinde artan mevduatlar ve kaldıraçlı ticaretten kaynaklanan mevcut iyimserlik, opsiyonların sona ermesi 1600 $ seviyesinin altına düşmesine neden olursa muhtemelen azalacaktır. Ethereum aşırı derecede yükseltildiğinde ve tüccarlar aşırı iyimser olduğunda, geleneksel olarak HODLing modelinde bir geçiş ve altcoin ATH’ye doğru ralliden önce bir el değişikliği olur. Yaklaşan Ethereum opsiyonlarının sona ermesi beklentisiyle, ETH’nin borsalara girişi düştü ve 1 ayın en düşük seviyesine ulaştı. Glassnode verileri. Bu düşüş, arz kıtlığına ve yükseliş hikayesine yol açar.

Bu, Ethereum’un fiyatını mevcut seviyede desteklemenin anahtarı olabilir, çünkü bir eksiklik 1800 $ seviyesi için gerekli desteği sunuyor. Ek olarak, DeFi tokenleri 2020 seviyesine geri dönüyor ve ETH’nin DeFi üzerindeki TVL’si 30 günde% 8’in üzerinde arttı. Bu, son 90 günde nispeten yüksek bir TVL büyümesidir. Bu, LINK, UNI, COMP’un 24 saatten daha kısa bir sürede% 10’a yakın teklif verdiği bir zamanda Ethereum’un fiyat rallisi için bir yükseliş işaretidir. Artan piyasa değeri ve oynaklığa sahip DeFi tokenleri, Ethereum’un fiyatındaki ve ticaret hacmindeki artışa katkıda bulunuyor.

İşte 1,15 Milyar Dolarlık ETH seçeneğinin sonundan bekleyecekleriniz.

Yaklaşan opsiyonların sona ermesi önemli bir düzeltmeye yol açabilir ve fiyat 1600 $ ‘ın altına düşebilir, ancak Bitcoin yatay olarak işlem yapmaya başladığında (ETH ve BTC, piyasa döngüsünün bu noktasında oldukça korelasyonlu,% 80’in üzerinde) altcoinlerin ortaya çıkması bekleniyor. DeFi tokenlerinin liderliğinde, tekrar toparlanmaya başlayın ve ETH önümüzdeki haftalarda yeni ATH’ye ulaşabilir. Bununla birlikte, 1.5 Milyar $ ‘lık opsiyon vadesinin spot borsalar üzerindeki anlık etkisi, fiyatta bir düşüş olabilir ve önceki ATH’ye ulaşmadan önce perakende tüccarlar için bir satın alma fırsatı açabilir.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 1.789.77 dolar seviyesinde.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!