11 Nisan »Para Odası

Decred, yükselen bir takoz modeli oluşturmaya çalışıyordu ve Tron, 0.12 $ ‘ı bir kez daha geçmeye hazır olabileceğinin sinyalini verdi.

Decred [DCR]

Mavi renk, DCR tarafından oluşturulan olası bir yükselen kama modelidir. Model üzerinde henüz yeterli dokunuş yok, ancak önümüzdeki 24-48 saat, bu kama modelinin doğrulanmış olup olmadığını gösterecek.

Yükselen takoz, aşağı yönlü bir tersine dönüş modelidir ve eğer DCR, düşük trend çizgisinin altına düşmeden önce model içinde sıçrarsa, muhtemelen 180 $ alanına bir düşüş görecektir.

Supertrend göstergesi bir alım sinyali verdi, ancak 185 doların altındaki kapanış seansı onu bir satış sinyaline dönüştürebilir.

Decred (DCR) fiyatı şu anda 195.24 dolar seviyesinde.

Tron [TRX]

Turuncu renkte, fiyat ve momentum arasında görülen düşüş farklılığının vurgulanması, TRX’in keskin bir şekilde 0.142 $ ‘dan 0.104 $’ a geri çekildiğini gördü.

Fiyat ve RSI (mavi) üzerindeki bir başka trend çizgisi seti, TRX’in kısa vadeli geri çekilmesini yakalamaya ve bir kırılmayı değerlendirmeye çalışıyor. Fiyat azalan trend çizgisini geçti ve RSI da trend çizgisinin üzerine ve yine nötr 50’nin üzerine çıktı.

Bu, TRX 0.116 $ ‘a düştüğünde oldu ve bu gelişme TRX’in bir sonraki yukarı hareketine hazır olduğunu gösterdi.

Tron (TRX) fiyatı şu anda 0.121691 $ seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!