11 Nisan »Para Odası

Binance Coin piyasası yeni zirvelere doğru ilerliyor ve bir kez daha piyasa bir artış görüyor, BNB yılın başından bu yana sadece 39 $ ‘dan 508 $’ a% 1000’den fazla büyüdü.

BNB, yazı yazarken tüm zamanların en yüksek seviyesinden çekildi ve 4,96 milyar dolarlık piyasa değeriyle 472 dolardan işlem görüyordu ve bu da onu piyasadaki en büyük üçüncü kripto para birimi haline getiriyordu.

Binance Coin 1 Uydu Grafikleri

Yukarıdaki BNB grafiği, madalyonun grafiklerde kademeli olarak yükseldiğini gösteriyor. Dijital varlık son birkaç gün içinde sınırlı bir aralıkta hareket etmesine rağmen, duyarlılık fırladı.

BNB piyasasında mevcut fiyat aralığının 460 dolar ve 486 dolar olduğu kaydedildi. Fiyat bu aralıkta kaldığı için fiyatın direnci yeniden test etme ve fiyat ölçeğinde daha yükseğe gönderme şansı oldu.

AKIL VERME
Piyasadaki güçlü hareketin ardından BNB’nin fiyatı sabit kaldı. Bu, Bollinger Bantlarının yakınsamasıyla gösterilen piyasadaki sınırlı dalgalanma ile vurgulandı. Yine de sinyal hattı hala ayılar ve boğalar arasında karar veriyordu. 50 hareketli ortalama şamdanları destekliyordu.

Bu arada, Göreceli Güç Endeksi (RSI), dijital varlığın alış ve satış baskılarının eşit olduğu bir denge aşamasında olduğuna işaret ediyor. Ancak MACD göstergesi, MACD çizgisi sinyal çizgisinin altından geçerken piyasanın zaten düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Ancak, satış baskısı azalıyordu ve MACD çizgisi trendi başka bir kesişme ile tersine çevirebilirdi.

ÖNEMLİ SEVİYELER
Giriş Seviyesi: 477.95 $
Kar Al: 486,27 Dolar
Durdurma Seviyesi: 468,78 $
Ödül Riski: 1.02

SONUÇ
Mevcut BNB piyasası, direnci test etmek için fiyatı gönderecek bir satın alma baskısının olduğu ATH’sine yakın olabilir. Ancak göstergeler, BNB’nin kısa vadede ayıları savuşturması gerekebileceğini gösteriyor.

Binance Coin (BNB) fiyatı şu anda 491,12 dolar seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!