09 Aralık »Coin Otağ

Ethereum kısa vadede hareketsiz kaldı ve Bitcoin Dominance son birkaç gündür nispeten sabit kaldı. Altcoin piyasası bir patlama veya çöküş bekliyordu. Bitcoin SV, 180 $ ‘dan güçlü bir dirençle karşı karşıya kalırken, EOS zayıf bir şekilde zayıflamış bir düşüş gücünü gösterecek bir hareket olan 3 $ direnç seviyesini geçmeye çalıştı. Aave’nin istikrarlı bir alıcı akışı vardı, ancak, fiyatta bir düşüş görebilecek bir düşüş eğilimi gösterdi.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, EOS, Aave Fiyat Analizi: 08 Aralık

Kaynak: TradingView’de BSV / USDT

BSV, Kasım ayının sonundan bu yana yükseliş eğiliminde. Bununla birlikte, 180 dolarlık bölgedeki direnç seviyesi sert. Birkaç gün önce, Fiyat azalan bir üçgen (turuncu) oluşturdu ve patladı, ancak ayılar 183 dolar seviyesinin onu desteklemek için tersine çevrilmesine izin vermedi.

MACD, son birkaç gündür 177 ila 187 $ arasında işlem yaptıktan sonra BSV için ivme eksikliği gösterdi. Boğaların psikolojik 200 dolar seviyesini bir kez daha yakalamaya çalışması için 183 dolarlık destek için bir direnç dalgasına ihtiyaç var. Diğer birçok Altcoin gibi, BSV de son günlerde düşük işlem hacmi gördü.

EOS

Bitcoin SV, EOS, Aave Fiyat Analizi: 08 Aralık

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

EOS, 3 dolarlık direnç seviyesinin altında konsolide göründüğü için düşük işlem hacmi temasına devam etti. Fiyat, Azalan kanalın dışında kapandı. Bu, yükseliş trendinin tersine döndüğünü gösterirken, Fiyatı yükseltmek için herhangi bir alım baskısı yoktu.

3 doların üzerindeki kapanış, son birkaç hafta içinde görülen düşüş eğiliminin zayıfladığını gösteriyor. Momentum dalgalandığında, EOS kanalın temeli olan 3,2 $ ‘a yükselebilir.

Aave [AAVE]

Bitcoin SV, EOS, Aave Fiyat Analizi: 08 Aralık

Kaynak: TradingView AAVE / USDT

Aave, Fiyat ile momentum arasında düşüş eğilimi gösterdi ve son birkaç saat içinde 94 dolardan 88 dolara düştü. Fiyat da yükselen kanalın altında kapandı.

OBV, AAVE’nin arkasındaki satın alma hacminin son birkaç gündür istikrarlı ve yükseldiğini gösterdi. RSI, nötr 50 çizgisini destek olarak tekrar test etti ve yükseliş eğiliminin sıçradığında sağlam olduğunu kaydetti.

AAVE önümüzdeki günlerde bu kadar düşerse, 80 $ bölgesi bir talep bölgesi olarak hizmet edebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18,233,58 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!