09 Aralık »Coin Otağ

Kolektif dijital varlık piyasası geçen hafta çok az değişirken, Ethereum da aynı kurbana düştü. Ether değeri, Direnç ile destek seti arasındaki pozisyonu koruyarak Kabaca 565 ila 620 Dolar arasında değişiyordu. Başka bir düşüş eğiliminin göstergesi olarak, önümüzdeki haftalarda anlık işlem aralığını bulmak için Ethereum’un uzun vadeli grafiğini analiz ettik.

Ethereum 1 günlük grafik

Kaynak: Ticaret Görünümünde ETH / USD

1 günlük Ethereum grafiği bariz bir yükseliş eğilimi gösteriyor ancak şu anda yükselen bir kanalın trend çizgilerinin altına düşüyor. Olumsuz etkileri olsa da, Gerileme geçen haftanın başlarında göründüğü kadar şiddetli olmayabilir. Ethereum ile ani bir düşüş, Değerleme’yi son birkaç haftadır güçlü bir desteğe sahip olan 540 dolara indirebilir.

Düşüşün gerçekleştiği göz önüne alındığında, Ether’in yıl sonuna kadar 637 ila 540 dolar arasında bir aralıkta kalması muhtemel. Eğilimde herhangi bir değişiklik hala mümkündür, ancak kuru çalışma en olası sonuçtur.

Kaynak: Ticaret Görünümünde ETH / USD

Yukarıdaki haftalık grafik de piyasadaki düşüş eğilimini gösteriyor. Geçtiğimiz 2 hafta boyunca, Ticaret aralığı küçüktü ancak son 2 yıldaki çift dip kırılması, Uzun vadeli senaryo için iyi bir işarettir.

Piyasa Prosedürü

Kaynak: Ticaret Görünümünde ETH / USD

Piyasa Göstergeleri çoğunlukla tarafsızdı ancak biraz düşüş eğilimi gösterdi. Göreceli Güç Endeksi veya RSI, Grafiklerde biraz yükseliş gösteriyor, ancak Müthiş Osilatör, düşüş momentumunda bir artış önerdi.

MACD, Bears’a doğru kaydı, ancak belirtildiği gibi, Momentum hala düşük, bu yüzden fiyatı domine etmiyor.

Önemli Aralık

Direnç: 830 $, 637 $
Destek: 540.524 $
Belirli bir uzun veya kısa ticaret demek zordur.

Sonuç

Geçen haftaki hareket eksikliği şu anda grafiklerde kuru bir trende işaret ediyor olabilir. Değerleme, 540 $ ile 637 $ arasında konsolide olmaya devam etmelidir, ancak boğalar veya ayılar için momentumdaki herhangi bir artış senaryoyu değiştirebilir. Şu anda, Trend büyük ölçüde tarafsızdır.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 545,66 dolarda.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!