08 Nisan »Para Odası

Polkadot pazarı, yılın başından bu yana değerinde en az% 368 artış gördü. Yıl, 7 dolarlık tek bir dijital değerle başlarken, baskı anında 40 doların üzerinde işlem gördü.

Merkezi olmayan finansmanın büyümesi ve kripto pazarındaki yükseliş bu yükselişin arkasındaki sebep olabilir. 38 milyar dolarlık piyasa değeri ile DOT, CoinMarketCap listesinde yedinci sırada yer aldı.

Polkadot (DOT) Saatlik Grafik

DOT’un saatlik grafiği, madalyonun bir düzeltme aşamasından geçtiğini vurguladı. 41 dolarlık desteğin oldukça üzerinde kaldıktan sonra, madeni para 6 Nisan’da bozuldu. Dijital varlığın değeri 37 dolara düştü ve ardından geri dönüşe tanık oldu.

Yazım sırasında, DOT yükselen bir kanalda yükseliyordu, ancak önceki eğilim düştüğü için, piyasadaki dalgalanmadan daha yüksek bir fiyat kırılma şansı var gibi görünüyordu.

AKIL VERME
DOT piyasasındaki% 18’lik düzeltme, kısa vadeli piyasada büyük dalgalanmalara ve düşüşe neden oldu. Düzeltme ve geri çekmeden sonra, Bollinger Bantları hala farklı görünüyordu ve mevcut piyasanın oldukça değişken yapısını gösteriyordu. Bu arada dalgalanma sinyal hattını aşağıya itti ve DOT değerindeki bu artışı tahmin etti.

Bu arada, 50 hareketli ortalama şamdanların üzerinde kaldı ve fiyatın yükselmesi için bir direnç noktası haline geldi. Ancak, diğer göstergeler boğaların devralması konusunda pek istekli değildi.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), varlığın alış ve satış baskılarının eşitlendiği bir denge durumunda olduğuna işaret etti. Yine de, piyasada madeni parayı daha yüksek bir değere taşımak için bir ivme yoktu. Aslında, Bitcoin piyasası da kısa vadede düşüş eğilimi gösteriyordu ve bu da altcoin piyasasının değerinde yaklaşan bir düşüşe işaret ediyordu.

Dikkat edilmesi gereken önemli seviyeler:
Giriş Seviyesi: 41,30 $
Kar Al: 40,08 ABD doları
Durdurma Seviyesi: 41,66 $
Ödül Riski: 3.43

SONUÇ
DOT pazarı, yukarıda belirtilen düşüşün ardından toparlanırken, yükselen bir kanalda yükseliyor. Önceki trendin düşüş trendi göz önüne alındığında, fiyat mevcut trendden düşebilir. DOT piyasası, basın zamanında kısa vadeli düşüşe yol açabilecek ivmeden yoksundu.

Polkadot (DOT) fiyatı şu anda 40,70 $ ‘dır.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!