08 Nisan »Para Odası

Litecoin ve Aave, son iki gündeki düşüş hissinin ardından talep bölgesine dönmek zorunda kaldı. Dash ayrıca 245 dolardan güçlü bir destek bulmak için düştü, ancak bu seviyenin altındaki bir seansı kapatmak muhtemelen fiyatın 206 dolara yükseleceğini görecek.

Litecoin [LTC]

Litecoin simetrik bir üçgenden yükseldi, ancak son birkaç günün satış baskısı, LTC’nin 230 $ seviyesinde kalamadığını gördü. Sonraki destek seviyeleri 200 ve 180 dolar olan 220 dolarlık talep bölgesine geri dönmek zorunda kaldı.

4 saatlik grafik RSI’yi 50’nin üzerinde gösterdi. 220 dolarlık bir savunma ve 230 dolara hareket, boğaların bir kez daha güçlendiğini gösteriyor. 220 $ ve 195 $ seviyelerinde uzun pozisyonlara ölçeklendirme, uzun vadeli ticaret için bir seçenek olabilir.

Litecoin’in (LTC) fiyatı şu anda 223.72 dolar civarında.

AAVE

20-EMA (beyaz), son birkaç günün satış baskısına yanıt olarak 50 EMA’nın (sarı) altına düştü ve AAVE, 386 dolarlık desteğin altına, 344 dolarlık% 38,2 geri çekilme seviyesinden sıçradı.

Mavi renk, AAVE’nin yaklaşık altı haftadır işlem yaptığı aralıktır ve orta noktasının 358 $ olduğu tespit edildi ve bu da 244-358 $ ‘ı bir talep bölgesi haline getirdi.

OBV bir taban gösterdi ve altına inmek 300 $ ‘ın altına düşecek. Ancak, OBV son iki haftadır yükseliş eğilimi gösterdiği için bunun riski henüz net değil.

AAVE fiyatı şu anda 361,45 dolar seviyesinde.

DASH

DASH, yükselen bir kanalda (mavi) işlem gördü. Bu kanalın orta noktası dinamik destek ve direniş görevi gördü. Kanalın üst sınırından son düşüşten sonra 245 dolardan destek bulmak için direndi.

Yönlü Hareket Endeksi, hem -DI (pembe) hem de + DI (mavi) 20’nin altındayken ADX (sarı) da düşerken güçlü bir ilerleme eğilimi göstermedi. Chaikin Para Akışı, pazara veya pazardan sermaye akışının ne alıcıları ne de satıcıları desteklemediğini göstermek için + 0,05’in altına düştü.

Kanalın altına bir düşüş muhtemelen DASH’ın son kazançlarını geri çektiğini ve 206 $ ‘lık% 38,2 geri çekilme seviyesine yükseldiğini görecek.

DASH fiyatı şu anda 261.02 USD seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!