07 Nisan »Para Odası

Monero, 282,9 dolarlık kritik direnç seviyesine yaklaşırken yükseliş eğilimi gösterdi. Algorand daha fazla sinyalin menzil dışına çıkmasını beklerken, Hedera Hashgraph 0,308 $ desteğini kaybettiği için ihbar etti. Son olarak Enjin Coin, fiyatın uzun vadeli hareketli ortalama çizgisinin altına düşmesi durumunda bastırılmış bir pazar öngördü.

Para birimi [XMR]

Monero’nun piyasa boğaları, önceki bir analizde bahsedilen düşüş sapmasını görmezden geldi ve 4 saatlik zaman diliminde kuzeye doğru hareket etmeye devam etti. Boğalar, destek bölgesine 262,67 dolardan düşüşle 282,9 dolardan üst tavana bakıyor. Bu seviyenin temizlenmesi, uzun vadeli yörüngesi üzerinde bir miktar etkiye sahip olacaktır. Bir patlama, Şubat sonundaki geri çekilmesinden bu yana yalnızca XMR’nin iyileşmesini tamamlamakla kalmıyor, aynı zamanda kripto para biriminin uzun vadede yukarı yönlü yörüngesini korumasına da izin veriyor.

MACD düşüş eğilimine yakındı, ancak aynı durum hala yarı çizginin üzerindeydi ve boğalar piyasayı kaybetme tehdidinde bulunmamalıdır. Bu arada, Chaikin Money Flow’a göre sermaye girişi güçlüydü.

Monero’nun (XMR) fiyatı şu anda 261,03 dolar civarında.

Algorand [ALGO]

4 saatlik grafikte Algorand, 1.44-1.23 $ aralığından kırılmış gibi görünüyordu, ancak düşüş şamdanı en azından kısa vadede bir kırılma olasılığını dışladı. Bununla birlikte, ticaret hacimleri artıyor ve boğaların bir sonraki büyük dalgalanmadan önce güç kazanması mümkündü.

ALGO’nun yörüngesini anlamak için MACD, gelecek oturumlarda dikkatle izlenmelidir. Aşağı doğru bir geçişten sonra MACD dengenin altına düşerse, ALGO kanalından ayrılacak ve 1 $ işaretine doğru hareket edecektir. ADX, 18 yaşında düz kaldı ve trend eksikliği gösterdi. Kuzeye doğru bir kırılma için, hem MACD hem de hacimler daha yüksek olmalıdır.

Algorand (ALGO) fiyatı şu anda 1.29 dolar seviyesinde.

Hedera Hashgraph [HBAR]

Hedera Hashgraph’ın 4 saatlik grafikte 0,308 dolarlık desteğe olan kaybı an meselesi gibi görünüyordu. Şimdiye kadar, yukarıda bahsedilen seviye, son 25 günde bir satışı defalarca savundu, ancak piyasada endişe verici işaretler vardı. Ticaret hacimleri geçtiğimiz günlerde düşerken, OBV Mart ayında görülen istikrarlı yükselişin ardından düşüşe geçti.

Awesome Oscillator’a göre momentum da düşüş eğilimindeydi ve aynı durum son yedi gün boyunca denge seviyesinin altında kaldı. Bir arıza durumunda, HBAR 0.251 $ ‘dan destek bulabilir.

Hedera Hasgraph (HBAR) fiyatı şu anda 0,306616 $ seviyesinde.

Enjin Coin [ENJ]

Enjin Coin, son 24 saatteki düşüş hareketinin ardından 2,33 dolarlık bölgeyi bir kez daha direnç çizgisine çevirdi. Ayrıca, fiyatın 200-SMA’nın (yeşil) altına düşmesi ve bu durumun önümüzdeki haftalarda durgun bir pazara yol açması tehlikesi vardı.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri mum çubuklarının altında hareket ederek söz konusu düşüş eğilimini vurguladı. RSI aşırı satım bölgesine yakındı.

Enjin Coin (ENJ) fiyatı şu anda 2.49 dolar civarında.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!