06 Aralık »Coin Otağ

Bitcoin Hakimiyeti, geçen hafta% 62.44’lük bir başka yüksek-düşük açıkladıktan sonra% 64.3’e yükseldi ve yayın sırasında% 63.66’da kaldı. Bitcoin şu anda 19.053,01 $ ve 24 saatlik işlem hacmi 19.6 milyar $ ‘dan işlem görüyor.

Kaynak: CoinStats

Bitcoin SV ve NEM gibi bazı altcoinler yükseliş eğilimi gösterdi. Bileşik, son haftalarda alım hacminde istikrarlı bir düşüş açıkladıktan sonra alıcı hakimiyeti gösteriyor gibi görünüyordu.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV, NEM, Bileşik Fiyat Analizi: 05 Aralık

Kaynak: TradingView’de BSV / USDT

Bitcoin SV, 215 $ ‘dan yerel bir zirve yaptıktan sonra simetrik bir üçgen oluşturdu. İşlem hacmi de fiyat kalıp içindeyken azaldı.

Fiyat, iyi işlem hacminde patladı ve direnç seviyesini 183 dolara yükseltti ancak daha sonra aşağı itildi. Ancak, BSV boğaları henüz inşa edilmemiş olabilir.

RSI, 59 okumayla yükseliş ivmesi gösterdi. Nötr 50 çizgisinin üzerine çıktı ve 178 dolara düşmesine rağmen tekrar 50’ye düşmedi. Bu, kısa vadeli yükselişin devam ettiğini gösterdi.

HAYIR [XEM]

Bitcoin SV, NEM, Bileşik Fiyat Analizi: Aralık 05

Kaynak: TradingView’de XEM / USD

XEM, azalan ticaret hacmiyle simetrik bir üçgen oluşturdu ve yukarı doğru patlayarak devam modelini doğruladı.

0.18 $ ‘dan başlayan kırılmadan bu yana, MACD, yaklaşık% 50 kazançları temsil eden 0.265 $’ dan bir işlem seansını kapatmak için fiyat artışını görerek ivme kazandı.

Fiyat, son güçlü kazanımların ardından bir geri çekilme nedeniyle olabilir ve MACD hattı sinyal hattından uzaktı ve önümüzdeki saatlerde daha düşük olabilir.

Bileşik [COMP]

Bitcoin SV, NEM, Bileşik Fiyat Analizi: 05 Aralık

Kaynak: TradingView’de COMP / USDT

Birkaç hafta önce, OBV bir dizi düşük zirve gösterirken, fiyat daha yüksek zirveler yaptı. Bu düşüş sapması, sonunda 100 $ ‘a doğru bir COMP düzeltmesi ile ortaya çıktı.

Fiyat birkaç gün daha 110 doların üzerine çıkamadı ve Aralık ayı başlarında COMP için satın alma hacminde büyük bir artış görülene kadar 106 dolardan 140 dolara yükseldi.

COMP, 125 $ ‘lık önceki destek seviyesine geriledi. Stokastik RSI kendi kendine düzeliyordu ve yakında aşırı alım bölgesinde olacaktı ve OBV tırmanıyordu. Bu, COMP’un 140 dolarlık direnci bir kez daha test edebileceğini gösterdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!