06 Aralık »Coin Otağ

Son 24 saat içinde altcoinlerde rekor artışlar görüldü, ancak Bitcoin’in son fiyat hareketleri nedeniyle bazı dalgalanmalar da yaşandı. Monero 124 dolara düşerken, hızla 132 dolara yükseldi. Basic Attention Token Düşüş trendindeydi, ancak yukarı doğru bir ters model oluşturdu. Son olarak, ticaret hacmi yavaş yavaş düşerken Verge, destek ve direnç seviyeleri arasında gidip geldi. Monero, Bat ve Verge için fiyat analizleri:

Para birimi [XMR]

Monero, BAT, Verge Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de XMR / USDT

Yaklaşık iki hafta önce, XMR yükselen bir kama oluşturdu ve kamanın tepesine yakın bir yerde, kripto para biriminin fiyatı düştü ve hızlanma 120 dolara kadar düştü, bu da takozun yarısı kadardı.

Ancak, piyasa boğaları fiyatı tekrar yukarı çekmeyi başardı ve sonraki seanslarda fiyat yükselen bir kanalda işlem görüyordu. Kanalın dışındaki bir kapanış, fiyatın dramatik bir şekilde kanalın dibine geri döndüğünü ve destek seviyesini 127 $ ‘a yükselttiğini gördü.

Yazının yazıldığı sırada, XMR bir kez daha toparlandı ve yerel yüksek 142 Dolar ile 135 Dolara doğru ilerliyordu. RSI ayrıca yükseliş ivmesi ve devam eden bir yükseliş eğilimi gösterdi.

Basic Attention Token [BAT]

Monero, BAT, Verge Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

BAT, fiyatın yukarı doğru bir kırılma gördüğü bir yükseliş tersine dönüş paterni olan düşen bir kama oluşturdu. BAT bu modelde iken ticaret hacmi azalır.

MACD, BAT için yazılırken son birkaç gündür zayıf bir düşüşle nötr bir ivmenin altını çizdi.

0.224 $ ‘lık destek seviyesi, 0.25 $’ a doğru bir toparlanma girişiminde bulunmadan önce piyasanın boğaları tarafından savunulmalıdır.

Eşik [XVG]

Monero, BAT, Verge Fiyat Analizi: 06 Aralık

Kaynak: TradingView’de XVG / USDT

Verge OBV, fiyat hareketini adil bir şekilde yansıttı ve herhangi bir fark tespit edilmedi. Bir şey olursa, XVG’nin son haftalardaki istikrarlı kazanımlarının ardındaki istikrarlı satın alma hacmini vurguladı.

Yine de, OBV’nin yükseliş eğilimi yavaşladıkça, fiyat son birkaç hafta içinde 0,0064 ila 0,0073 dolar arasında bir aralık buldu. Ticaret hacmi düşüş eğilimi gösterdi, bu da piyasa katılımcılarının aralıktan çıkış beklediğini gösteriyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!