06 Aralık »Coin Otağ

Crypto Korku ve Açgözlülük Endeksi günlük 93 okuma ile aşırı açgözlülük gösterdi ve Kasım ayının başından bu yana 80’in üzerinde kaldı. MicroStrategy 50 milyon dolarlık BTC daha aldım ve BTC’nin ortalama değeri kripto para birimi başına 19.061,68 USD iken, Grayscale son 24 saatte Bitcoin varlıklarına 140 milyon dolar daha ekledi. Tron’un arkasında düşüş ivmesi vardı ancak 0,03 dolarlık destek seviyesinde direnç gösterdi. Steem, son saatlerde önemli bir alım veya satım hacmi göstermedi ve kısa vadeli bir düşüş trendinde, Maker son günlerde önemli bir dalgalanma gördü.

Tron [TRX]

Tron, Steem, Maker Fiyat Analizi: 05 Aralık

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

TRX, simetrik bir üçgen (turuncu) ve daha büyük desen içinde daha küçük bir düşen kama (beyaz) oluşturdu. Fiyat, son seanslarda satın alınan 0,0295 dolara düşerek 0,03 dolar bölgesinin altına düşmeyi de reddetti.

MACD düşüş eğilimi oluşturdu ve geçtiğimiz birkaç gün içinde belirlenen fiyatın düşük seviyelerini yansıtmak için sıfır çizgisinin altına düştü.

Üçgenin altına yakın bir kapanış yukarı doğru bir kırılmayı dışlamaz, zira yukarı doğru bir kırılma bazen durdurma-kaybet avlarında dezavantajlı bir sahtekarlık görür. 0,028 Dolarda likidite cebi oluştu ve bu bölgenin kaybı düşüş baskısını güçlendirecek.

Öte yandan, önümüzdeki günlerde TRX için 0,03 doları aşmadan önce 0,029 dolara düşüş beklenebilir.

Öte yandan Ampleforth Vakfı, AMPL’nin Tron, Acala ve NEAR adlı üç yeni blok zinciri ile entegre olarak Ethereum ağının ötesine geçtiğini duyurdu.

Steem [STEEM]

Tron, Steem, Maker Fiyat Analizi: 05 Aralık

Kaynak: TradingView’de STEEM / USDT

Steem, OBV dışında 1 saatlik grafiklerde temelde düz bir çizgiye sahip, yukarı doğru bir artış ve ardından daha keskin bir düşüş var. Ticaret hacmi minimumdur.

Fiyat, 2 Aralık’taki 0,2 dolarlık direnci aştığı için istikrarlı bir şekilde düştü. RSI düşüş bölgesine düştü. Son saatlerde, nötr 50 hattını test etmek için toparlandı, ancak muhtemelen reddedilmesi ve fiyatın 0,17 dolarlık destek seviyesine inmeye devam etmesi muhtemeldi.

Uzun vadeli görünüm, destek olarak hizmet etmek için 20 günlük hareketli ortalamanın 0,17 $ seviyesinin hemen üzerinde olmasıyla yükseliş gösterdi.

Yapıcı [MKR]

Tron, Steem, Maker Fiyat Analizi: 05 Aralık

Kaynak: TradingView’de MKR / USDT

Maker, daha kısa zaman dilimlerinde oldukça değişken olmuştur. Gürültüyü maskelemek için D1’i kullandığımızda, kripto varlığının Eylül sonundan bu yana içinde bulunduğu 500 ila 600 dolar aralığında işlem görmeye devam ettiğini görüyoruz.

Müthiş Osilatör de kabul etti ve her iki yönde de önemli bir ivme göstermedi, bu da MKR’nin salınımlı hareketini doğruladı.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde fiyat 528 $ ‘dan 595 $’ a yükseldi ve 522 $ ‘a düştü. Bu nedenle, 500-520 $ bölgesi bir talep bölgesi ve 595-610 $’ lık bir arz bölgesi uzun bir bölge olarak kabul edilebilir. ve kısa alım satımlar gerçekleşecek.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!