05 Aralık »Coin Otağ

Bitcoin, geçtiğimiz birkaç gün içinde 19.500 dolardan 18.500 dolara düştü ve yazı yazılırken 18.919 dolardan işlem görüyordu. Bitcoin Cash birkaç günlük sakin yatay ticarete sahip ancak önümüzdeki saatlerde daha düşük olabilir. ONT, henüz onaylanmamış bir kırılmanın yaklaşmakta olduğunu gösterdi. Enjin kısa vadede dalgalanma gösterdi, ancak ticareti sarsacak fırsatlar sundu.

Bitcoin Cash [BCH]

Bitcoin Cash, Ontology, Enjin Fiyat Analizi: 05 Aralık

Kaynak: TradingView’de BCH / USDT

Bollinger bantları, 1 Aralık’tan bu yana 288 $ desteğinin üzerinde konsolidasyonun ardından BCH civarında sıkılaşmaya başladı, fiyat son saatlerde bu seviyenin altına düştü ve bantlar bir kez daha genişlemeye başladı.

360 dolarda yerel bir zirveye ulaştığından beri, Fiyat daha düşük zirveler oluşturdu ve önümüzdeki günlerde 260 dolarlık bir dip ile alçalan bir üçgen modeli oluşturabilir.

Bunun gerçekleşmesi için 274 $, Bears tarafından aşılması gereken bir seviyedir.

Ontoloji [ONT]

Bitcoin Cash, Ontology, Enjin Fiyat Analizi: 05 Aralık

Kaynak: TradingView’de ONT / USDT

ONT alçalan bir üçgen oluşturdu. Bu model, henüz onaylanmayan neredeyse bir kırılma gösterdi. Ticaret hacmi de düşüyor ve trend çizgilerinin dışında bir kapanış yapacak.

RSI, son birkaç gündür düşüş ivmesi ve devam eden bir düşüş trendi gösterdi. 0,54 dolarlık bölge güçlü bir destek görevi gördü, ancak 0,5 doların altındaki kapanışta direnç haline getirilebilir.

Bazen alçalan üçgen, güçlü bir tersine dönmeden önce negatif yönde sahte bir hareket görür, bu nedenle tüccarlar bu modelle işlem yapıyorlarsa ONT ile stop-stop emirlerini dikkatlice yönetmelidir.

Motor [ENJ]

Bitcoin Cash, Ontology, Enjin Fiyat Analizi: 05 Aralık

Kaynak: TradingView’de ENJ / USDT

ENJ için günlük grafik, ENJ için iki temel direnç ve destek seviyesini vurguladı. Eylül ayından bu yana, güçlü hacimle ilgili birçok denemeye rağmen 0,173 $ direnç seviyesi boğalar tarafından fethedilmedi.

Aynı dönemde, 0,143 dolarlık destek büyük ölçüde sabit kaldı. Bu seviyenin kaybı ENJ’nin 0.112 $ ‘a düştüğünü gördü. 0.143 $ ‘ın üzerinde, 0.16 $ seviyesi, Uzun pozisyonlar için kar elde etmek için kullanılabilir.

MACD, ENJ’nin 0.112 $ ‘dan toparlanmasına yanıt olarak sıfır çizgisinin üzerindeydi. Yukarıda belirtilen seviyeler dalgalı alım satım yapmak için kullanılabilir. 0,143 doların altındaki günlük kapanış, Bulls için sorun oluşturabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.198.18 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!