0,40 dolara düşebilir! »Coin Otağ

Ripple Direnişten 0,65 dolara düştü ve savaşı ayılar kazandı. XRP’nin kısa vadeli analizi, en düşük direnç yolunun aşağı olduğunu gösteriyor.
Ripple % 50 Fibonacci seviyesi desteği devam ederse yükseliş trendine devam edecek.

Ripple Geçen haftanın yükseği 0.65 $ ‘da reddedildi. Bu, sınır ötesi jetonun 0,35 ABD dolarından (birincil destek) toparlanmasının ardından ilk kez önemli ölçüde geri çekildi. Düşüş resmi bozulmadan kalırsa, XRP’nin düşüş eğilimi 0,4 dolara doğru yokuş aşağı gidebilir.

O esnada, Ripple Güçlenen düşüş eğiliminin ortasında 0,57 dolardan işlem görüyor. 0.6 $ ile son düşüş arasında% 61.8 Fibonacci seviyesi 0.76 $ ‘dan 0.34 $’ a düşürülen dahil olmak üzere birkaç geçici destek alanı kaybedildi.

Şu anda, 4 saatlik grafikteki 50 Basit Hareketli Ortalama (SMA),% 50 Fibonacci seviyesi ile birlikte anında destek sağlıyor. Bu nedenle, bu destek bölgesi ne pahasına olursa olsun savunulmalıdır; aksi takdirde XRP, düşüş ayağını 0,4 dolara doğru uzatmaya başlayacak.

Hareketli Ortalama Yakınsama Uzaklaşması karamsar görünümü güçlendirdi. Göstergenin inkarını 0,037’nin en yüksek seviyesinden takip eder. Ek olarak, MACD çizgisi (mavi) sinyal hattının altından geçerek bir arızanın yakın olduğunu işaret etti. MACD hattı sapması ve sinyal hattı genişlemeye devam ederse, XRP’nin daha da düşmesini bekleyebiliriz.

Aynı 4 saatlik grafikte 100 SMA ve% 38,2 Fibo desteği sağlayacak şekilde sıraya girdi ve bu da kayıpları 0,4 dolara düşürebilir.

XRP / USD 4 saatlik grafik

XRP / USD fiyat tablosu

4 saatlik grafiğe kapsamlı bir bakış, 50 SMA ve% 61,8 Fibo tarafından sağlanan destek savunulursa XRP’nin yükseliş trendini yenileyeceğini gösteriyor. Bu önemli seviyenin üzerinde ticaret yapmak, yatırımcıları piyasaya yeniden katılmaya davet edecektir. Ripple 0,65 doların üzerine çıkabilir ve kendisini 1 dolara itebilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!