03 Nisan »Para Odası

Kripto para piyasası, son birkaç gündür boğalar ve ayılar ile etiket oynuyor. Piyasa ani yükselişler ve düşüşler arasında sıçradı ve bu Litecoin’in altcoin pazarında görülebilir.

Basın yayınlandığı sırada LTC, iki gün içinde% 16 artışla 187.71 $ ‘dan 218 $’ a yükselen bir yükseliş trendindeydi. Bununla birlikte, 210,40 dolarlık LTC ticareti ile sonuçlanan bazı geri çekilmeler oldu.

Litecoin 4 Saatlik Grafik

Yukarıdaki grafik, LTC fiyatının yakın zamana kadar kademeli olarak düştüğünü ve ayılardan daha iyi performans gösterdiğini gösterdi. Ancak, piyasadaki ivme değiştikçe fiyat gerilemeye başladı ve ardından ayıları boğalarla değiştiren bir artış gördü.

Mevcut fiyat yükselen bir kanal içinde oluşturulur, ancak trendin kırılması fiyat ölçeğinde daha düşük olabilir.

AKIL VERME
Pazardaki değişkenlik arttı ve bu Bollinger Bantlarının farklılaşmasıyla belirtildi. Satış baskısı da yükseldikçe, artan volatilite LTC değeri için iki ucu keskin bir kılıç görevi görebilir. Trendin kırılması, LTC’nin fiyatını 200 dolarlık desteğe doğru itebilir.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), dijital varlığın dengeden aşırı alım bölgesine doğru hareket ettiğini gösterdi. Ancak basın sırasında görülen satış baskısı LTC’yi aşırı alım bölgesinin altına itti. Bu, varlığın değerini dengeleme girişimi olabilir. Bu arada, momentum muazzam bir şekilde yükseldi ve henüz düşüş eğilimi göstermedi.

Dikkate Alınacak Önemli Düzeyler
Giriş Seviyesi: 211 $
Kar Al: 200,91 ABD doları
Durdurma Seviyesi: 215,42 $
Risk ve Ödül: 1.36

SONUÇ
Mevcut LTC pazarı, satış baskısı artarsa ​​ayılarla taraf değiştirebilecek aşırı derecede yükseliş gösteren bir pazara işaret ediyor. Yükseliş kanalı trendi kırılmayı bekliyor ve piyasadaki aşırı yükseliş göz önüne alındığında, bir düzeltme fiyatı 200 $ ‘lık desteği geri çekebilir.

Litecoin (LTC) fiyatı şu anda 203,93 $ seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!