02 Aralık »Coin Otağ

Son 24 saatte Bitcoin 19915 dolara yükseldi ve 18.100 dolara düştü. Bu artış, bazı Altcoin’lerin değer olarak birkaç yüzde puanı kaybettiğini gördü. Ethereum 620 dolardan düştü ve 580 dolar desteğinin altına düştü, ancak bu seviyenin önümüzdeki saatlerde dirence dönüşüp dönüşmeyeceği henüz belli değil. IOTA’nın da kısa vadeli bir düşüş göstermesi muhtemeldi ve Aave 74 doların üzerinde bir taban tuttu ancak alım hacminden yoksun kaldı.

Ethereum [ETH]

Ethereum, IOTA, Aave Fiyat Analizi: 02 Aralık

Kaynak: TradingView’de ETH / USD

MACD, Yukarı doğru momentumun durduğunu ve başka bir yukarı doğru hareketin güç toplaması gerektiğini göstermek için sıfır çizgisinin üzerinde düşüş eğilimi oluşturdu.

Fiyat, 50 SMA (sarı) ile 580 dolarlık desteğin ve bir sonraki destek 550 doların altına düştü.

Daha uzun vadeli bir görünümde, Çift tepeli bir oluşum oluşuyor olabilir. ETH’nin en son zirvesi 620 dolara yakın ve onaylanmadan önce ETH’nin 500 doların altına kapanmasını gerektiriyor.

IOTA

Ethereum, IOTA, Aave Fiyat Analizi: 02 Aralık

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

Sabit Aralık Hacim Profili, geçtiğimiz birkaç haftalık ticarete dayalı olarak IOTA için bazı destek ve direnç seviyelerini vurguladı.

Fiyat, 0,326 dolar seviyesinin altına düştükten sonra 0,314 dolardan destek bulmayı bekleyebilir.

RSI nötr 50’nin altına düşerken, 0,3 dolara doğru bir hareket olabilir. IOTA için en düşük direnç yolu, 0,355 dolar seviyesindeki güçlü bir redden sonra düşüş oldu.

Aave [AAVE]

Ethereum, IOTA, Aave Fiyat Analizi: 02 Aralık

Kaynak: TradingView AAVE / USDT

AAVE, Alt’tan 51 dolarlık destek seviyesine güçlü bir şekilde toparlandı, ancak fiyat artışına rağmen, satın alma hacmi güzel bir tablo çizmedi.

OBV bir dizi düşük zirve oluştururken, AAVE iyileşti ve yazım sırasında yerel yüksek olan 80 $ ‘a oldukça yakın. Fiyat artışının arkasındaki alım hacmi eksikliği, önümüzdeki haftalarda bir düzeltme görebilir.

Müthiş Osilatör Momentum’un hala boğaların lehine olduğunu gösterdi.

Ethereum (ETH) fiyatı şu anda 593,12 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!