01 Nisan »Para Odası

Bitcoin SV bir kez daha 218 dolarlık direnç seviyesini geçmeye çalıştı ve alıcılardan gelen aynı talep 185 dolardan başladı. Tam tersine, Dogecoin ve Waves’in grafikleri önümüzdeki birkaç gün içinde bazı düşüş eğilimlerinin ortaya çıkabileceğini öne sürdü.

Bitcoin SV [BSV]

218 dolarlık direnç seviyesi, BSV’nin son üç hafta boyunca kuzeye tırmanma girişimlerine karşı inatçı bir dirençti. Ancak son denemesi bazı olumlu sonuçlar verebilir.

OBV, bu direnişteki önceki reddedilmesinden bu yana istikrarlı bir yükseliş trendi içindeydi ve önceki girişimlerinin aksine, bu ralli onu yükselten önemli bir talepti. RSI, yazı yazarken 67 değerini kaydetti.

208-218 $ bölgesi, bazı satın alma siparişlerini 200 $ ‘ın altında muhafazakar bir stop-loss ile doldurmak için kullanılabilir. 237 $ ve 257 $ seviyeleri BSV için birkaç gün sürebilecek bir hareketle kar alma seviyeleri olacaktır. ceryan etmek.

Bitcoin SV (BSV) fiyatı şu anda 220.72 dolar seviyesinde.

DALGALAR

4 saatlik grafikte, WAVES yükselen trend çizgisi desteğinin (turuncu) altına düştü, ancak Chaikin Para Akışı göstergesi -0.05’in altına düşme tehdidinde bulundu. Bu, satıcının hakimiyetini gösteren piyasadan net sermaye akışını gösterir.

Çizilen Fibonacci geri çekilme seviyeleri (beyaz) destek görevi görmeli, ancak kısa vadeli momentum düşüşün lehine dönmüş gibi görünüyor. Müthiş Osilatör sıfır çizgisinin altına düştü. Bir önceki birikimin en yüksek seviyesi olan 10.45 $ ‘lık bir yeniden test görülebilir. Bu senaryoda, 12.45 $ ‘a dönüşü hedefleyen uzun bir pozisyona iyi bir giriş olacaktır.

WAVES’in fiyatı şu anda 11.94 $ ‘dır.

Dogecoin [DOGE]

Dogecoin, yakın geçmişte önemli bir ticaret hacmine sahip değildi. 20 dönemlik EMA (beyaz), ivmenin son zamanlarda tercih edildiğini göstermek için 50 EMA’nın (sarı) altına doğru hareket ediyordu.

Yön Hareketi Endeksi, 20’nin üzerinde -DI ile birlikte 20’nin üzerine çıkmanın eşiğinde ADX (sarı) gösterdi. Bu yükseliş eğilimi, devam eden güçlü bir düşüş eğilimini teyit edecek ve 0,049 dolara geçiş daha olası hale gelecektir.

Dogecoin (DOGE) fiyatı şu anda 0,059003 dolar seviyesinde.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak Twitter Sayfamıza katılın!